غیرممکن دشوار برای تماس غیرممکن آسان کوکی ها

من به اندازه کافی خوش شانس به رشد با اقامت در خانه مادر که دوست داشت به پخت. وقتی که من از مدرسه به خانه آمد من اغلب در درب راه رفتن به بوی تازه پخته شده در درمان وجود دارد میله سریع نان و کیک و کیک, اما در اغلب موارد مادر من کوکی ساخته شده. او می پخت ده ها تن از آنها در یک زمان و سپس توقف هر چه بود در سمت چپ است. (از فریزر دو در زیرزمین یک اختصاص داده شده به محصولات پخته شده است.)

در حالی که مادر من گاهی اوقات ساخته شده برش کوکی ها و یا خیال باف دست به شکل شیرینی آنچه او واقعا تخصصی بود ساده رها کردن کوکی — یکی که در آن شما را رها قاشق از خمیر به طور مستقیم بر روی ورق کوکی و اجازه دهید فر را به بقیه انجام. هر یک بار در در حالی که کمی کار اضافی درگیر شد مانند زمانی که او با استفاده از تيغه چنگال را به کره بادام زمینی کوکی ها خود را امضا متقابل تخم یا نورد خمیر در دارچین-شکر برای snickerdoodles. اما به نظر من او قابل اعتماد ترین کوکی ها ساده ترین آنهایی که مانند تراشه شکلات و بلغور جو دوسر کشمش.

با وجود این واقعیت است که من با خوشحالی همه چیز را می خوردند مادر من ساخته شده من به جای تنبل بیکر. مهم نیست که من از خانه کار می کنند اغلب روزها و احتمالا می تواند دزدکی حرکت کردن در یک دسته از کوکی ها. هنگامی که وجود دارد هیچ مهلت و پسر من در مدرسه, من یک عامل رایگان انجام دهید و یا طبخ آنچه من لطفا. اما آن را صرف ایده نیاز به جمع آوری تمام مواد تشکیل دهنده و پاکسازی در پایان — که من را عقب نگه میدارد. آن زمان درگیر (حتی اگر آن را حداقل!).

زمان کوتاه است در حال حاضر که من در مدرسه در منزل من 4 کلاس با توجه به همه گیر. روز من در حال حاضر اندازه گیری در بازه های تصویری کلاس های درس رمزگشایی تمام شیوه ای از آموزش آنلاین سیستم عامل مجازی گروه تمرین و سگ پیاده روی به منظور “هوا” یک بیت. اما آن را چون فرزند من است و خانه در تمام طول روز در حال حاضر است که پخت تبدیل شده است مهم تر از همیشه. این ضروری است که ما انجام کاری سرگرم کننده با هم هر روز چیزی نیست که شامل یک صفحه نمایش و یا cajoling یا مدرسه.

من یکی از کسانی که خلاق-انواع مامان که می توانید آمد تا با یک دوجین مختلف چیزهای سرگرم کننده برای انجام در خانه, بنابراین به جای من پخت با او. او می شود را انتخاب کنید دستور العمل و او کمک می کند اندازه گیری و ترکیب و حرکت شبیه چمچه زنی — درست مثل من استفاده می شود به انجام با مادر. آن را در این ساعت که ما می تواند لحن خود را از اخبار و یا این واقعیت که او نمی تواند بازی خود را در خانه با بچه ها یا پرسش های ما هر دو باید در مورد زمانی که ما زندگی را به حالت عادی بازگشت دوباره.

ما تمرکز بر روی مواد تشکیل دهنده من توضیح منطق با استفاده از هر یک یا در آینده با راه های خلاقانه برای استفاده از ریاضی. ما دست های کثیف و او می آموزد به درستی کرک یک تخم مرغ. او بوییدن و هر ادویه — holdover از کودک نو پا خود را روز و توصیف بوی, چگونه آن را باعث می شود او احساس. و به عنوان کوکی ها جلوه های ویژه گرافیکی را به چیزی جادویی آنها همچنین پر کردن خانه با فریبنده بوی شیرین من با. من می خواهم او را به می دانم که بدون توجه به چه نوع از سر و صدای ما در جهان چند نامتجانس تشکیل دهنده با هم می آیند و تبدیل به چیزی هماهنگ و خوشمزه است.

پخت با پسر کوچک ارتباط من و او نیاز به در حال حاضر. این من به ارمغان می آورد و نزدیک به خود من است که بدون شک پخت راه خود را از طریق pandemic, جوراب زنانه ساقه بلند او فریزر برای زمانی که او می تواند یک بار دیگر شرکت است. این آرامش است که او تنها یک تماس تلفنی (یا video chat) دور زمانی که من ارزو دوران کودکی دستور که من می دانم او جا به جا شده و یا نوشته شده به یک مارپیچ متصل به نوت بوک. و در حالی که من ممکن است تغییر دستور اضافه کردن یک بیت از آرد کامل گندم یا مبادله شکر سفید به قهوه ای یا روغن سیب, پسر من و من همیشه جلو ما کوکی ها را از فر یک دقیقه زود به نگه داشتن آنها را فوق العاده نرم — چیزی است که مادر من همیشه…. همه قبول داریم که نرم کوکی ها بهتر از ترد هستند.

من 9 ساله معمولا از دست می دهد مورد علاقه هنگامی که دسته اول در فر, بنابراین من گاهی اوقات پاپ باقی مانده خمیر توپ از بلغور جو دوسر کشمش یا شکلات تراشه را در فریزر ذخیره برای یک روز دیگر. یک روز امیدوارم به زودی هنگامی که پسر من خواهد بود آینده مدرسه, اتوبوس, دوباره, و من می توانم خوش آمدید او را به خانه به آن امن و شیرین عطر به عنوان اگر من تا به حال پخت در تمام طول روز.

بیشتر بخوانید درباره انجماد کوکی ها

این داستان بخشی از ما ماندن در منزل و سری که در آن Kitchn سردبیران و همکاران به اشتراک گذاشتن دستور العمل و ابزار و عادات که در حال کمک به آنها را از طریق همه گیر. که ما کار را برای پهن کردن منحنی ما در حال پخت و پز بیشتر خرید کمتر و به دنبال خوب و روشن و تا آنجا که ما می توانیم. در این disorienting زمان در اینجا چیزی است که نگه داشتن ما رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de