KitchenAid جمعه سیاه در ماه جولای فروش عمده معاملات در ایستاده, میکسر, پیوست ها و آشپزخانه لوازم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.1. صنعتگر

توسط DASTESALAMATT در 17 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

1. صنعتگر سری 5 لیتر شیب سر Stand Mixer, Ocean Drive

این پر جنب و جوش مخلوط کن ایستاده از صنعتگر سری ویژگی های نام تجاری کلاسیک شیب سر عمل است که به آن کمی کوتاه تر شبح از دیگر پایه میکسر. پایین مرکز ثقل کمک می کند تا نگه داشتن میکسر پایدار در طول حتی سنگین ترین مشاغل مانند ورز خمیر پیتزا. 5-کوارت فولاد ضد زنگ کاسه به اندازه کافی بزرگ است برای بسیاری از دستور العمل و می تواند روند خمیر تا 9 ده کوکی ها و خمیر به اندازه کافی برای چهار قرص نان. ده سرعت کنترل شده توسط یک کشویی شماره گیری و به شما این تطبیق پذیری به آرامی مخلوط و یا شلاق مطالب. یک پوشش مسطح شخص برتر از اقران قلاب خمیر و سیم شلاق, گنجانده شده است, به عنوان یک ریختن shield برای حفظ کانتر پاک کردن هنگام اضافه کردن مواد تشکیل دهنده اواسط مخلوط. توجه داشته باشید: تنها انتخاب رنگ در فروش هستند بنابراین مطمئن شوید برای بررسی هر فرد رنگ به نظر مقدماتی پس انداز!
 
خرید: صنعتگر سری 5 لیتر شیب سر Stand Mixer, Ocean Drive $280 (به طور معمول $380)

2. نرم افزار Line سری 7 لیتر کاسه-آسانسور ایستاده میکسر آهن سیاه و سفید

بزرگ دسته از کوکی خمیر و خمیر کیک هیچ بازی به صورت سخاوتمندانه 7 لیتر کاسه از این زرق و برق دار, همزن کاسه دار. نقطه از این نرم افزار Line سری این میکسر دارای یک بازو که نمی شیب و در عوض کاسه نشسته در یک اهرم است که می تواند برداشته شود و کاهش با استفاده از یک قفل کردن میل لنگ و دست. این اجازه می دهد تا دسترسی آسان به کاسه به خراش به پایین طرف یا تغییر فروشان و همچنین به کمی فضای بیشتری برای اضافه کردن مواد تشکیل دهنده بین مخلوط کردن. طرفدار خط مجهز به 10 سرعت و KitchenAid فوق العاده کارآمد 1.3 اسب بخار موتور. تخت همزن خمیر قلاب سیم شلاق و ریختن سپر گنجانده شده است. هر دو مدرن و مات آهن سیاه و آب نبات سیب قرمز colorways هستند $130 ،
 
خرید: Pro خط سری 7 لیتر کاسه-آسانسور ایستاده میکسر, چدن, سیاه, $500 (به طور معمول $630)

3. حرفه ای سنگین سری فلزی کروم

اگر شما به دنبال برای بهترین قیمت در یک مخلوط کن ایستاده (و وسیع ترین طیف وسیعی از رنگ ها در فروش) این مدل از حرفه ای سنگین خط فقط 250 دلار! که 37 ٪ صرفه جویی! این ویژگی KitchenAid کاسه-آسانسور طراحی که ساده اضافه کردن مواد تشکیل دهنده تراشیدن کردن دو طرف از 5 لیتر کاسه و تعویض کردن فروشان. مثل همه ایستاده KitchenAid میکسر حرفه ای می تواند تبدیل به چند لوازم خانگی با استفاده از طیف وسیعی از سازگار با فایل های پیوست شده در زیر برجسته شده! حرفه ای همراه با KitchenAid استاندارد خط فروشان از جمله تخت شخص برتر از اقران قلاب خمیر و سیم شلاق. توجه داشته باشید: حرفه ای نیست بیا با ریختن shield اما می توان آن را به طور جداگانه خریداری کرد.

خرید: حرفه ای سنگین سری فلزی کروم 250 دلار (به طور معمول $400)

4. تازه دبستان برش/پاره پاره کننده پیوست

راه دیگری برای توجیه گرفتن یک موضع KitchenAid میکسر ؟ آن را اساسا تبدیل به یک منبع قدرت برای طیف عظیمی از سازگار با فایل های پیوست از جمله این برش/پاره پاره کننده تنظیم شده است. صرف نظر از میکسر مدل شما باید فایل پیوست اتصال به یک موتور توپی در پایان میکسر دست است که قدرت های پیوست را از چرخ دنده ها. با استفاده از این مجموعه برای بریدن سبزیجات به تخت چیپس و یا انتخاب یکی از ریز تیغه های که ارائه می دهد سه سطح از درشتی. یک فروشنده نگه می دارد دست و انگشتان امن و تیغه و فروشنده ماشین ظرفشویی امن برای پاکسازی آسان.

خرید: تازه های دبستان برش/پاره پاره کننده دلبستگی 40 دلار (به طور معمول $50)

5. 7 تیغه Spiralizer به علاوه با پوست هسته و تکه

7. K150 3 با سرعت یخ خرد کن مخلوط کن با 2 شخصی مخلوط کن شیشهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب