ساخت دستور العمل های ما بهتر

این خبرنامه در طول تاریخ شده است Bon Appétit نامه از سردبیر. تا زمانی که ما یک جدید سردبیر BA و Epicurious کار

توسط DASTESALAMATT در 3 تیر 1399

این خبرنامه در طول تاریخ شده است Bon Appétit نامه از سردبیر. تا زمانی که ما یک جدید سردبیر BA و Epicurious کارکنان خواهد شد استفاده از این پلت فرم برای به روز رسانی شما در این کار ما در حال انجام به آدرس نژاد پرستی و تعصبات در مارک های داخلی و در سرمقاله پوشش. این هفته با پژوهش مدیر جوی هرناندز مذاکرات در مورد چگونه ما در حال حسابرسی موجود ما دستور برای اضافه کردن زمینه های فرهنگی و آدرس تخصیص بودجه و پردازش زبانهای طبيعی.

من به یاد داشته باشید بعد دیدم Bon Appétit را نوای هاله و هاله.

من خوردن Technicolor, فیلیپینی, اصلاح کرده, دسر یخ, یک شیرینی نکردم با شیرین لوبیا jellied میوه, کیک میوه, سرخالو طبكفي. این تعریف خیلی از دوران کودکی من از مه آلود کالیفرنیا تابستان صرف با برادران نشسته بر ما محدود scarfing تصادفی ماشین سواری با رها. و در اینجا بود که یکی از مورد علاقه من رفتار در Bon Appétit جز با gummy bears, انواع توت ها و ذرت بو داده.

آن را نامطلوب به حداقل می گویند. یک فیلیپینی فرد مشورت در این مورد ؟ آیا نویسنده فراموش بیت اول تحقیق ؟ مانند بسیاری از مردم که تا به حال دیده معشوق دستور "riffed در" عمده, انتشار, من تا به حال بسیاری از سوالات.

هاله و هاله بود به سختی و تنها مجرم: BA العمل برای ویتنامی pho سخنان سس پوسته پوسته نان و سفید-پسر کیمچی همه پاک این دستور العمل' ریشه یا بدتر lampooned آنها. هر وقت وعده "انجام بهتر" آمد سریع و آسان, اما این اشتباهات یکی نیست-آف. به عنوان سان فرانسیسکو کرونیکل رستوران منتقد Soleil هو اخیرا نوشت: "قدرت رسانه های جریان اصلی است که در آنچه در آن عادی. و در مورد امروز غذا, رسانه های, آنچه در آن عادی است و یک فرهنگ است که همه چیز را می بیند خارجی به آن به عنوان یک منظره چیزی به رام و ترجمه برای مخاطبان است که نمی توانید آن را درک کنید."

در همه این موارد و بیشتر BA نامیده شده است را برای تخصیص بودجه برای decontextualizing دستور از غیر سفید فرهنگ و knighting "کارشناسان" بدون در نظر گرفتن در صورتی که فرد باید در واقع ادعای تسلط آشپزی نیست که آنان است.

در نقش من به عنوان مدیر پژوهش مشغول به کار هستم با تست آشپزخانه سردبیران BA و Epicurious به آدرس بسیاری از این مشکلات از نویسندگی تخصیص سفید نگاه و حک. حوادث هفته های اخیر نشان دهنده مشکلات بزرگتر اما تصحیح رکورد است بخش بزرگی از کار ما ساخت کارشناسی فراگیر تر شود.

به این منظور تیم ما خواهد بود ممیزی پیش از چاپ دستور العمل ها و مقالات است که ممکن است شده اند کاملا واقعیت-بررسی و یا به عنوان خوانده شده برای حساسیت فرهنگی که در اصل نوشته. به عنوان ما صیقلی کردن هزاران نفر از دستور العمل در کارشناسی/Epicurious archives ما خواهد شد به روز رسانی دستور العمل با ویراستاران' یادداشت پرداختن به تغییرات شامل زمینه های فرهنگی و نشانی گذشته تخصیص بودجه و پردازش زبانهای طبيعی. ما اولین گام این است که پرداختن به دستور العمل های محبوب ترین در حالی که ایجاد یک سیستم برای انجام این کار متفکرانه و کارآمد است. آیا ما به اعتباری که در آن به دلیل ؟ آیا ما به درستی اعتبار ما الهام بخش و یا آیا ما پاشنه کش در مرسوم عنصر بدون توضیح ؟

این همه حساب های گذشته است. حرکت رو به جلو تیم ما نیز در میان ابداع سختگیرانه تر پروتکل های پژوهشی به دامپزشک افراد هر دو قبل از پوشش و/یا در صورتی که ادعای نژادپرستی و تبعیض جنسی و آزار و یا دیگر بی عدالتی سطح. ما می خواهیم ورودی خود را در این کار بنابراین در حالی که ما طراحی یک سیستم برای ممیزی لطفا با ایمیل من در joseph_hernandez@condenast.com با هر یادداشت یا نگرانی.

با تشکر برای برگزاری ما را پاسخگو باشد. بیایید به کار.

جوی هرناندز
مدیر پژوهشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب