ناسا و ESA خورشیدی مدارگرد فضاپیما می فرستد پشت نزدیک ترین تا کنون تصاویر خورشید

ناسا و ESA نشان داد اولین تصاویر از خورشید از آن خورشیدی مدارگرد مشترک ماموریت ارائه بی سابقه ای در نگاه ما ، این تصاویر نشان داد جدید رمز و راز است که دانشمندان به نام ‘آتش’ — این اشاره به مینیاتور شعله های خورشیدی در خورشید شرح داده شده توسط ESA به عنوان ” همه جا حضور دارد.’

ESA می گوید: اوایل ویژگی های تایید مرحله از ماموریت knowtn به عنوان راه اندازی شده است, به معنی خورشیدی مدارگرد فقط گرفتن آغاز شده است. با وجود این مرحله اولیه این ماموریت در حال حاضر نشان داد پدیده های جدید, تاکید این نتایج امیدوار کننده ای از آژانس های فضایی پیش بینی از مشترک خود را فضاپیما است.

خورشیدی مدارگرد راه اندازی شد در ماه فوریه سال 2020 با هدف از میان چیزهای دیگر, ضبط تصاویر خورشید در نزدیک ترین فاصله تا کنون قابل دسترسی است. این ماموریت شامل نیم دوجین از راه دور-سنجش از تلسکوپ و چهار در محل نظارت ابزار برای مطالعه محیط اطراف خورشیدی مدارگرد.

اطلاعات جمع آوری شده توسط هر دو مجموعه از ابزار امیدوارم با ارائه دانشمندان با بینش های جدید در مورد ستاره و باد خورشیدی. لگد زدن به همه چیز خاموش هستند ‘آتش’ ویژه در اولین مجموعه از تصاویر بالا. خورشیدی مدارگرد با استفاده از آن شدید اشعه ماورای بنفش تصویرساز (EUI) ابزاری برای ضبط تصاویر — این شامل یک تصویرساز قادر به گرفتن تمام خورشید به همراه دو با وضوح بالا تلسکوپ.

آن را در این زمان ناشناخته اینکه آتش به طور کامل متفاوت از بزرگ عود و یا به سادگی نسخه مینیاتوری از آنها. صحبت کردن در مورد تازه کشف پدیده است EUI ابزار محقق اصلی دیوید Berghmans که گفت:

از آتش هستند کمی بستگان شعله های خورشیدی که می بینیم از زمین میلیون یا میلیارد بار کوچکتر است. خورشید ممکن است در نگاه آرام در نگاه اول اما زمانی که ما نگاه در جزئیات می بینیم کسانی که مینیاتور عود در همه جا ما نگاه کنید.

این EUI است که تنها یکی از imagers در خورشیدی مدارگرد; این پیوست توسط Polarimetric و Helioseismic تصویرساز (PHI) استفاده می شود برای ضبط با وضوح بالا اندازه گیری از خورشید به میدان مغناطیسی خطوط. دومی ابزار نیز دانشمندان با یکی دیگر از ‘اول’ با داشتن نشان داد یک فعال منطقه در خورشید است که تجربه انفجار ذرات پر انرژی که تا به حال کارشناسان بی اطلاع بودند وجود داشته است.

که اول گفت: فی محقق اصلی سامی Solanki. “ما هرگز قادر به اندازه گیری میدان مغناطیسی از خورشید است.’

در زمان خورشیدی مدارگرد را به درون 42 میلیون کیلومتر (26 میلیون مایل) از خورشید پوشش تقریبا یک چهارم از فاصله بین ستاره و سیاره ما است. این تغییر تدریجی در فاصله برگزار خواهد شد در طول دو سال آینده ارائه فضای سازمان با به طور فزاینده ای دقیق در تصاویر نمای نزدیک از خورشید است.

ناسا خورشیدی مدارگرد دانشمند پروژه هالی گیلبرت گفت: اولین اطلاعات در حال حاضر نشان دادن قدرت پشت یک همکاری موفق بین آژانس های فضایی و سودمندی مجموعه ای متنوع از تصاویر در کشف برخی از خورشید را رمز و راز است.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de