ON1 اعلام ON1 360 صلیب-دستگاه گردش کار راه حل جدید ON1 عکس موبایل برنامه


ON1 سازندگان ON1 عکس RAW نرم افزار ویرایش اعلام کرده ON1 360, جدید, عکاسی, گردش کار راه حل طراحی شده برای اجازه می دهد تا عکاسان برای ضبط ویرایش و همگام سازی تصاویر در سراسر چندین کامپیوتر و دستگاه های تلفن همراه. در کنار جدید ON1 360 گردش کار راه حل ON1 نیز اعلام کرد به روز رسانی به ON1 عکس خام 2020 و منتشر شده جدید ON1 عکس نرم افزار تلفن همراه برای iOS, iPadOS و اندیشه است.

در کنار امروز اعلام ON1 میزبانی یک جریان زنده نمایش گردش کار امکانات موجود با ON1 360 که می توان در زیر مشاهده. ON1 360 متصل ON1 عکس خام 2020.5 در macOS و رایانه های ویندوز با, جدید, رایگان ON1 عکس موبایل برنامه. از طریق این اتصال بین دستگاه های کاربران می توانید همگام سازی فایل های کنترل و روش های ذخیره سازی و دسترسی به عامل جدید و قابلیت ویرایش.

با استفاده از ON1 360 کاربران می توانید انتخاب کنید برای همگام سازی اصلی خود فایل های raw و یا معادل آن استفاده ON1 جدید فشرده-فایل raw فرمت به منظور صرفه جویی در فضا بدون از دست دادن قابل توجه در کیفیت تصویر. این ویژگی با نام قابل ویرایش پیش نمایش اجازه می دهد تا عکاسان برای مشاهده و ویرایش و به اشتراک گذاری فشرده فایل های خام بدون نیاز به فضای ذخیره سازی ابری با بزرگتر اصلی فایل های raw.

در ON1 عکس موبایل نرم افزار کاربران می توانند ضبط تصاویر raw. این برنامه شامل یک حالت دوربین که ON1 متحده کار می کند به طور مشابه به ساخته شده است در برنامه دوربین بر روی دستگاه شما. در علاوه بر این به گرفتن تصاویر شما همچنین می توانید ویرایش با استفاده از برنامه. ON1 عکس موبایل با استفاده از همان اختصاصی خام پردازش موتور به عنوان دسکتاپ ON1 عکس خام نرم افزار. کاربران تلفن همراه می تواند تنظیم عواملی مانند قرار گرفتن در معرض, مقابل, shadows, midtones, های لایت, سفید پوستان, تعادل رنگ سفید سر و صدا و جوش. این برنامه همچنین شامل ساخته شده است در فیلتر. ON1 عکس موبایل در دسترس است برای تمام کاربران رایگان است.

ON1 عکس موبایل شامل ON1 خام پردازش موتور در علاوه بر این به تعداد زیادی از ابزارهای ویرایش تصویر. این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا کاربران برای ضبط تصاویر و سازماندهی خود را از عکس های موجود. تصویر های اعتباری: ON1

برای کسانی که نا آشنا با ON1 عکس خام 2020 آن است که یک سازمان عکس خام پردازنده لایه, ویرایشگر تصویر و افکت های نرم افزار است. ON1 عکس خام 2020 در دسترس است به عنوان یک برنامه مستقل و به عنوان یک پلاگین برای فتوشاپ, لایت روم کلاسیک و اپل عکس. در علاوه بر این به ارائه قدرتمند, خام, ابزار ویرایش و لایه های مبتنی بر گردش کار ON1 عکس خام نیز اهرم هوش مصنوعی برای ویژگی های مختلف مانند تولید ماسک های تطبیق در دوربین به نظر می رسد و سبک و به طور خودکار ویرایش عکس های خود را.

اشتراک برای ON1 عکس خام 2020.5 به علاوه ON1 360 شروع در $7.99 USD در هر ماه با 200GB از ذخیره سازی. تصویر های اعتباری: ON1

ON1 360 در دسترس است از طریق یک برنامه اشتراک. ON1 360 برنامه در دسترس هستند با ذخیره سازی و ON1 عکس خام 2020.5 ترکیب و یا به عنوان یک سرویس اضافه برای موجود ON1 عکس خام 2020 کاربران است. گزینه سابق شروع می شود در $7.99 USD در هر ماه و یا $89.99 در هر سال و شامل 200GB از ذخیره سازی. برای موجود ON1 عکس خام 2020 صاحبان ON1 360 می تواند اضافه شود برای عنوان کمی به عنوان $5.99 در هر ماه و یا $59.99 در هر سال است. ON1 عکس خام 2020 ادامه خواهد داد تا در دسترس به عنوان یک مجوز دائمی محصول جداگانه از ON1 360 نیز هست. برای اطلاعات بیشتر در گزینه های برنامه ریزی و قیمت گذاری سر در را به ON1 وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *