ما 10 ساده ترین سس سالاد دستور

یک زمان وجود دارد که من هرگز در نظر گرفته سس سالاد در خانه. در نهایت من تصمیم به آن را امتحان کنید ساخت یک پایه سرکه بریزید و همه چیز به سادگی شگفت آور برای من است. نه تنها آن را بسیار ساده تر و سریع تر از من انتظار می رود با یک لیست از مواد تشکیل دهنده, اما آن را نیز طعم بهتر از هر چیزی من تا کنون خریداری شده در یک بطری است.

زیبایی خود را ساخت سس سالاد است که شما می توانید برخی از مواد تشکیل دهنده را به طعم آن را تنها راه شما می خواهم (اضافی ترشح از سرکه و کمی از آب گرم برای من لطفا!), و می تواند فقط آنچه شما نیاز دارید برای یک واحد سالاد یا یک دسته ای به گذشته برای این هفته است.

این 10 سس سالاد سالم هستند من به نوبه خود دوباره و دوباره چون آنها شریک تقریبا با هر نوع سالاد و آنها آسان به اندازه کافی به لرزش در weeknight. نشانه این لیست و شما نمی خواهد نیاز به خرید بطری پانسمان دوباره.

این نور روشن, پانسمان های مورد علاقه من است یادآور چقدر ساده در خانه پانسمان می شود. آن می آید با هم فقط با روغن زیتون و آب لیمو و مزه به همراه کمی نمک و فلفل.

دریافت دستور العمل: لیمو سرکه بریزید

2. دو دقیقه ای, خامه, سس سالاد

اگر شما عشق ranch این سریع و فانتزی پانسمان خواهد بود به سمت راست تا کوچه شما. این شروع می شود با یک بعید شربت خانه مواد تشکیل دهنده — مایو — که به آن مقدار زیادی از بدن و چربی.

دریافت دستور العمل: دو دقیقه خامه سس سالاد

در اینجا قالب خود را برای ساخت یک بازی ساده دارای مزه تند سرکه بریزید و بدون هر نوع روغن یا سرکه شما در شربت خانه.

دریافت دستور العمل: پایه سرکه بریزید

4. Miso و مرکبات در سس سالاد

می خواهید یک پانسمان آسان است که حتی سریع تر و عاقلانه تر از سرکه بریزید ؟ تمام طول می کشد برخی از miso رب و هر نوع مرکبات شما را در دست داشته.

دریافت دستور العمل: Miso و مرکبات در سس سالاد

5. ساده ترین Creamiest سزار پانسمان

اگر ایده ساخت سزار پانسمان در خانه احساس تهدید آمیز و یا مانند آن را مقدار زیادی از کار این دستور غذا را کاملا به شما نشان می دهد در غیر این صورت. من قول می دهم. آن می آید با هم در پنج دقیقه فقط با پنج مواد تشکیل دهنده. و وجود دارد بدون تخم مرغ خام درگیر است.

دریافت دستور العمل: ساده ترین Creamiest سزار پانسمان

6. زنجبیل هویج پانسمان

شما می توانید این zippy, هویج, زنجبیل, پانسمان از آغاز تا پایان در مخلوط کن یا پردازنده مواد غذایی — حداقل خرد کردن مورد نیاز است. در علاوه بر این به یک بازی بزرگ برای سالاد و آن را امتحان کنید به عنوان یک ترشی برای مرغ گریل شده و یا آن را در خدمت به سرما رشته فرنگی.

دریافت دستور العمل: زنجبیل هویج پانسمان

اگر شما چیزی برای میوه vinaigrettes این پنج عنصر تمشک نسخه خواهد بود به سمت راست تا کوچه شما. را انتخاب کنید بین تازه یا منجمد انواع توت ها.

دریافت دستور العمل: تمشک سرکه بریزید

8. 3-عنصر سبز سس بخارا

من با استفاده از این سس به عنوان سس برای سالاد و دانه کاسه بیش از هر دیگر. این می آید همراه با هر سبزی تازه شما را در دست داشته (همه آنها بازی منصفانه) (بخارا) و لیمو. و اگر شما ترجیح می دهند آن را در تینر طرف فقط اضافی اضافه کردن چلپ چلوپ از آب لیمو یا آب.

دریافت دستور العمل: 3-عنصر سبز سس بخارا

9. کلاسیک یونانی سرکه بریزید

کلاسیک یونانی سرکه بریزید بیش از فقط یک شراب قرمز سرکه بریزید با کمی پونه کوهی برای رنگ. نوچ این کلاسیک آن بی احترامی صحبت کردن از یکی-دو پانچ از سرکه شراب قرمز و لیمو. این اختیاری است, اما من قطعا توصیه می شود با اضافه کردن چند قاشق ماست به چربی.

دریافت دستور العمل: کلاسیک یونانی سرکه بریزید

10. عسل مرکبات و سرکه بریزید

توصیه من و نم نم باران این زبانه دار سه عنصر پانسمان بیش از هر سالاد میوه شما را در این تابستان. شما هرگز نگاه در سالاد میوه به همان شیوه دوباره به من اعتماد.

دریافت دستور العمل: عسل و مرکبات و سرکه بریزید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im