بنابراین شما با استفاده از قرنطینه به Declutter? در اینجا چیزی است که به انجام همه چیز شما دیگر نیاز است.

شما گیر در خانه برای آینده نامحدود. هیچ زمانی بهتر برای خانه خود را لذت بخش تر محل به وجود, در, راست? به خوبی

توسط DASTESALAMATT در 25 اردیبهشت 1399

شما گیر در خانه برای آینده نامحدود. هیچ زمانی بهتر برای خانه خود را لذت بخش تر محل به وجود, در, راست? به خوبی مرتب کردن بر اساس. در حالی که آن را هرگز یک چیز بد به declutter فضایی خود را (شما می شود شگفت زده چقدر خانه سازمان یافته منجر به بهره وری و خلق و خوی!) وجود دارد در حال بهترین شیوه برای decluttering در طول یک بیماری همه گیر. به خصوص اگر شما در حال برنامه ریزی برای اهدای چیزهایی که شما در حال مصاحبه کنار گذاشته است.

آیا مورد علاقه خود را در مرکز اهدای بسته است و یا شما مطمئن نیستید که چگونه به رها کردن اهدا کالا در امن ترین راه ممکن است در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خلاص شدن از مسائل خود را در طول COVID-19.

باید چه کار کنم با این چیزهایی که من declutter در طول self-قرنطینه?

KonMari مشاور جنی Albertini بنیانگذار Declutter DC همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور بهداشت در وزارت امور خارجه ایالات متحده. در حالی که شما ممکن است احساس می کنید الهام گرفته از تأمل و پیاده سازی چشم انداز شخصی برای خانه خود را, او می گوید: این مهم است برای تغییر دیدگاه شخصی خود را بیرون در طول COVID-19. "ما در یک لحظه از جمعی نگرانی برای دیگران وجود دارد مقدار زیادی بیشتر بحث در اطراف ما چگونه می تواند مراقبت از همسایگان ما و جوامع حتی زمانی که ما نمی تواند, از," او می گوید.

کوتاه از آن اموال خود را در بندر می تواند به طور بالقوه مضر میکروب است که شما قطعا نباید با تصویب در. به علاوه حذف کردن اهدا کالا نیز می تواند پایمال تحت کارکنان موسسه خیریه. پس از آن مهم تر از همیشه به استراتژیک با کمک های مالی.

عملا چه آن را مانند نگاه به خود را در نظر بگیرید فرضی همسایگان به خوبی به عنوان شما declutter? این ممکن است معنی شما صرف زمان decluttering خانه خود را, اما به جای در حال اجرا از درب به کمک شما نظر تعدادی از جایگزین های ایمن تر برای هم بودن. اگر شما فضای اضافی در خانه خود را مانند یک زیرزمین یا اتاق زیر شیروانی Albertini توصیه می کند راه اندازی برگزاری یک منطقه که در آن شما در حفظ و کیسه یا سطل از مسائل شما می خواهید به خلاص شدن از شر. اگر شما زندگی در یک فضای کوچک قرار دادن این وسایل در تنه و یا اتومبیل خود را و یا فقط تعصبی آنها را به گنجه شما فقط پاک کردن.

"تمرکز بر روی چشم انداز decluttering و سازماندهی خانه خود را بدون لحاظ جسمی رها از همه چیز در لحظه" Albertini می گوید. "این همه بسته بندی شده و آماده به دور هنگامی که محدودیت در حرکت هستند منتشر شد."

در حال مراکز اهدای باز در طول coronavirus بحران ؟

این بستگی به مرکز — اما تا زمانی که پناه-در-محل در اثر خود را در منطقه انتظار می رود برخی از تغییرات عادی خود را اهدا کردند.

برای مثال لورن Lawson-Zilai مدیر ارشد روابط عمومی در حسن نیت می گوید: نزدیک به 85 درصد از حسن نیت فروشگاه ها بسته است. "به عنوان یک نتیجه از COVID-19 محلی ما حسن نیت سازمان های غیر انتفاعی در سراسر ایالات متحده در حال دست زدن و پردازش کمک های مالی بر اساس توصیه ها از دولت های محلی و مقامات بهداشت," او می گوید.

این فروشگاه که در حال پذیرش کمک های مالی در حال دست زدن به آنها با در نظر گرفتن ایمنی با استفاده از انواع لوازم تمیز کردن و همچنین برگزاری کمکهای مالی برای یک دوره از روز. برخی از فروشگاه ها در حال درخواست کمک کنندگان به جای کمک های مالی خود را به طور مستقیم به یک ظرف به قرار گرفتن در معرض محدود به کارکنان و مردم است. "برای کسانی که Goodwills قادر به قبول کمک های مالی در این زمان ما تشویق مردم برای نگهداری به آنها" Lawson-Zilai می گوید. برای بررسی در صورتی که حسن نیت خود را در منطقه باز است جستجو کد پستی خود را در goodwill.org و یا تماس با شماره) 1-800-نیت.

آنچه در مورد سازمان های خیریه مانند بی خانمان و یا زنان پناهگاه?

آیا این سازمان ها باز هستند و پذیرش کمک های مالی بستگی به شهر شما. چیزی که مهم است در نظر گرفتن این است که چگونه برای اهدای مسئولانه است. Albertini می گوید: بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی هستند و از نظر مالی تیره و تار یا understaffed با توجه به همه گیر و رها کردن بن کالا در واقع آنها نمی نیاز می تواند بیشتر طاقت فرسا تر مفید است. (چیزی که همیشه استقبال می کنید ؟ نقدی اهدا اگر شما قادر و الهام بخش برای ارائه پشتیبانی می کند.)

حتی اگر پناهگاه های محلی در حال باز کردن این نوع از کمک های مالی آنها را ممکن است متفاوت باشد. ترین پناهگاه برای همان چیزهایی که ما در حال تلاش برای دریافت در فروشگاه — لوازم تمیز کردن و حوله کاغذی و کاغذ توالت. باز نشده اندازه نمونه از موارد مراقبت شخصی نیز می تواند خوب کمکهای مالی به عنوان بیشتر و بیشتر مردم به دنبال پناهگاه و منابع است. Albertini توصیه تماس با پناهگاه برای هماهنگ کردن کمک مالی.

پاسخ کوتاه: بله. سیستم پست الکترونیکی است که هنوز عامل و بسیاری donate-با-پست الکترونیکی سازمان هنوز پذیرش سهم (مانند زندان کتاب برنامه ها و ThredUp که همکاری با تغذیه امریکا به نوبه خود کمک های مالی خود را به پول نقد برای مواد غذایی بانک ها).

اما از آنجا که بسیاری از مردم در حال سفارش منابع یا مواد غذایی سیستم پست الکترونیکی نیز قابل توجهی تحت فشار است. "اگر چیزی نیست فوری برای ارسال و یا سفارش آنلاین در نظر بگیرید نه انجام آن در حال حاضر" Albertini می گوید. "بیشتر مردم می توانید صبر کنید به پست الکترونیکی و یا دور از همه چیز بیشتر ما می تواند به حداقل رساندن بار در اهدای سیستم ها و سیستم پست الکترونیکی."

بهترین شیوه برای بهداشتی اهدا? من باید ضد عفونی کردن همه چیز ؟

اگر یک مرکز اهدای باز است و کمک های مالی خود را در حال تعادل ، شانس هستند که سازمان یا فرد پذیرش کمک مالی را ضد عفونی کردن همه چیز خود را قبل از استفاده از آنها. اما که نمی شود از بین بردن مسئولیت خود را به عنوان اهدا کننده. Albertini توصیه می کند پاک اهدا کالا را با الکل مبتنی بر پاک کردن (همیشه دنبال دستورالعمل در بسته بندی) و قرار دادن آنها در یک تمیز ، سعی کنید به پاک کردن دست های بیش از حد زمانی که شما در حال عبور کردن کمک مالی و حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل به ترک 6 فوت یا بیشتر بین مردم است.tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.detny.im