یاد جمع و جور پاستا ساز ساخته شده است که ما بهترین لیست 40 ٪ خاموش در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.مینی ماکا

توسط DASTESALAMATT در 8 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مینی ماکارونی ساز شامل دیسک های به, اسپاگتی, پاستا پنه و فتوچینی. برای آماده سازی خمیر به سادگی اضافه کردن اندازه گیری آرد و آب و تخم مرغ به مخلوط کردن اتاق خود را انتخاب کنید ترجیح ماکارونی دیسک. ماشین و سپس به طور خودکار kneads خمیر اکسترودر دو تا سه وعده ماکارونی فقط در 18 ساعت. انجام است که با دست و گاهی اوقات می تواند تا یک ساعت زمانی که شما عامل در مخلوط ورز, استراحت, نورد و برش!

شما همچنین باید انعطاف پذیری لازم برای آزمایش با طعم هیجان انگیز با اضافه کردن گیاهان یا سبزیجات. و اگر شما به دنبال یک الهام بخش کمی این مجموعه همچنین شامل یک کتاب آشپزی دستی پر از دستور العمل های برای بیش از 15 نوع خمیر و 10 ظروف. به علاوه بر خلاف دیگر ماکارونی سازندگان و فایل های پیوست که فیلیپس مدل با استفاده از اکسترودر روش که نیروهای ماکارونی از طریق دیسک های فلزی به آن یک کرک شده, سس گرفتن لبه. این است به خصوص اگر دوست دارید با استفاده از نشاسته و آب از آب پز ماکارونی به ضخیم شدن خود را به سس.

یکی دیگر از مزایای این جور پاستا ساز است که آن را نمی خواهد بیش از آشپزخانه خود را. آن را در مورد اندازه کوچک Nespresso ماشین و اقدامات تنها 5.5 اینچ گسترده 10¾-اینچ قد بلند و 13.5 اینچ عمیق, بنابراین می توان آن را به راحتی جمع دور زمانی که استفاده نمی کنید. و وقتی که می آید برای تمیز کردن به سادگی پیاده کردن قطعات و پاپ آنها را در ماشین ظرفشویی.

اگر شما تا کنون در نظر گرفته اضافه کردن یک دستگاه پاستا به لیست خود را از لوازم این فروش است که بهانه ای مناسب. و اجازه دهید آن صورت سلیقه هیچ چیز بهتر از یک کاسه ماکارونی ساخته بود که بدون هر اونس تلاش اضافی از شما!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب