یکی کوچک طراحی نیشگون گرفتن و کشیدن که من از این عادت از خوردن شام روی نیمکت

قبل از حرکت به خانه فعلی در فیلادلفیا نامزد من و من تنها زندگی می کردند در شهر نیویورک آپارتمان. دو آپارتمان م

توسط DASTESALAMATT در 11 تیر 1399

قبل از حرکت به خانه فعلی در فیلادلفیا نامزد من و من تنها زندگی می کردند در شهر نیویورک آپارتمان. دو آپارتمان ما زندگی می کردند در طول چهار سال هر دو جذاب (و البته به طور افراطی آسیا) اما هیچکدام از آنها تا به حال خاص به راحتی قابل دسترس منطقه ناهار خوری. ما خریداری آشپزخانه کوچک میز و سعی کردم برای قرار دادن برخی از فضای کوچک ارسال ها به استفاده از, اما در نهایت آنچه که واقعا اتفاق افتاده است که ما بسیار استفاده می شود به خوردن شام روی نیمکت. و اجازه دهید آن صورت: چیزی است که وجود دارد در مورد غذا خوردن در یک فضای گرم و نرم — پا نشان می دهد مورد علاقه در تلویزیون نمی مراقبت در جهان است. ما هنوز هم عاشق بیرون رفتن به شام و یا با بهره گیری از دوستان و خانواده جداول ناهار خوری, اما زمانی که آن را به غذا خوردن در خانه کوچ معمولا که در آن شما می خواهم پیدا کردن ما برای شام. هنگامی که ما نقل مکان کرد به ما بزرگتر فیلادلفیا ردیف خانه ما در نهایت به راحتی قابل دسترس و راحت منطقه (البته هنوز هم کوچک) برای یک ناهار خوری میز و چهار صندلی. اما هنوز هم بیشتر از ما خوردن بر روی نیمکت.

این نیست که ما هم نمی دانیم این عادت بزرگ نیست برای ما نظر یا تغذیه و یا در واقع اتصال با یکدیگر. ما می خواهم هر دو شنیده از کارشناسان در مورد اینکه چرا خوردن در حالی که نشستن در مقابل تلویزیون شما مانع از بودن قادر به تمرکز بر روی آنچه که شما در حال غذا خوردن یا چگونه سریع شما در حال غذا خوردن و این می رود بدون گفت که غذا خوردن و تماشای تلویزیون به طور همزمان را ترک نمی کند بیش از حد زمان در واقع صحبت کردن به یکدیگر است. هنوز هم هر چند آن را به حال تبدیل شدن به یک روال است که احساس آرامش و آشنا پس از یک روز طولانی کار می کنند. ما هر دو می خواستند به خارج از عادت, اما آن را سخت تر از شما فکر می کنم. است که تا زمانی که من ساخته شده یک طراحی کوچک تغییر به جدول: فانتزی شمع و شمعدان دارندگان.

ناگهان خسته کننده میز ناهار خوری در واقع به نظر می رسید نوع خاص و لوکس است. خوردن ما روز هفته به طور منظم وعده های غذایی و شمع به نحوی ساخته شده تجربه به نظر می رسد کمتر دنیوی و بیشتر شبیه به یک تسکین دهنده, رستوران, مانند تجربه. آن را نیز در فضا احساس می کنید گرم تر و بیشتر دعوت انعکاس همان دنج احساس که پیچش یا حلقه زنی بر روی نیمکت همیشه به ارمغان آورد.

من تا به حال خریداری, قدیمی, شمعدان چوبی دارندگان روی هوی و هوس در یک فروشگاه محلی و به زودی پس از گل رز رنگی شمعدان در محله ما مغازه گل. در کل این همه هزینه در حدود $60 بود اما پول من تا به حال سرمایه گذاری در تزئینات این منطقه است. من تا به حال قرار داده تا آنجا تلاش به ساخت این فضا احساس گرم و دعوت به عنوان من تا به حال در اتاق خانواده, و آن را پرداخت کردن.

در حال حاضر من به جلو نگاه به تنظیم جدول روشنایی شمع و نشستن به خوردن یک وعده غذایی با نامزد من. این نیست که ما اصلا تا به حال غذا خوردن روی نیمکت دیگر اما در حال حاضر آن را واقعا احساس می کند مانند یک درمان به جای هنجار به معنی آن است که بسیار بهتر است. جای تعجب نیست ما بهتر گفتگو با یکدیگر در جدول اتاق ناهار خوری و تجربه تبدیل در یک نمایش یا فیلم بعد از شام احساس کامل باد را به روز.

من استفاده می شود به فکر می کنم که افرادی که bragged مورد هرگز غذا خوردن در جلوی تلویزیون شد و در یک کلمه آزار دهنده است. و من هنوز هم به نوعی فکر می کنم که (هر کسی که نمی لذت بردن از خوردن پیتزا در حالی که تماشای یک فیلم خوب است و دروغ گفتن). اما من هم درک تفاوت این باعث می شود تا غذا خوردن در جلوی تلویزیون هر روز و من مؤمن. این واقعیت که ما در حال حاضر به طور منظم با استفاده از بخش های مختلف از ما زندگی در فضا به همان اندازه است فقط یک جایزه اضافه شده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن