راز کباب همبرگر است که همیشه لطیف و شاداب

در حال بارگذاری کوره خود را با همبرگر به نظر می رسد مانند یک بدون brainer — هر کس دوست دارد یک برگر گریل بالا انباشت اشیاء بدست آمده با پنیر و ترشی و slathered با مایونز و سس گوجه فرنگی. اما برای تازه کار کوره طبخ همبرگر می تواند جای تعجب دشوار است. گسترده خود در سطح منطقه و لاغری باعث می شود برگر در معرض ابتلا به overcooking. و حتی بدتر از آنها آب میوه می تواند باعث flareups که خود را رایت مناقصه بیرونی.

این بهترین دما برای همبرگر کبابی

گریل همبرگر خود را بیش از بیش از حد بالا و گرما شما را تا پایان با خشک سوخته برگر; بیش از حد پایین است و آنها خواهید بود ارام و لاستیک. نقطه شیرین برای همبرگر کبابی است 375°F تا 400°F که برای بسیاری از گاز کوره حرارت متوسط به بالا. برای کوره های ذغال مطمئن شوید که شما پر کردن کوره با دو تا سه لیتر روشن زغال چوب به حتی یک لایه. مطمئن شوید که شما پیش گرمایش کوره خود را به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که هر دو grates و داخل کوره داغ قبل از شما آغاز خواهد شد. گریل همبرگر به طور مستقیم بر روی منبع گرما (به جای پخت و پز آنها را روی حرارت غیر مستقیم).

این است چگونه بلند برای گریل برگر

خود را با کوره در حرارت ایده آل برای همبرگر با توجه به زمان شما طبخ هر طرف خود را بتس برگر کمک خواهد کرد که شما خود را تعیین doneness بدون دماسنج. یک یادآوری سریع: FDA توصیه می کند که تجاری گوشت گاو پخته شود به یک داخلی دمای 160°F برای ایمنی, اما اگر شما ترجیح می دهید یک رسانه-نادر برگر (و به شما اعتماد گوشت گاو منبع) شما می توانید شروع به از بین بردن همبرگر خود را از کوره زمانی که آنها رسیدن به 145°F. زیر سریع دستورالعمل برای مقدار کل زمان پخت همبرگر خود را نیاز در هر طرف.

کبابی پخت و پز برگر بار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>