قبل از همه گیر من استفاده می شود به بازدید محلی من معامله گر جو یک بار در روز و گاهی دو بار یا حتی سه بار فقط به بررسی کنید در نمونه روزانه. من می خواهم ورود نمونه ها در سایه من حساب کاربری @traderjoesampleking اغلب خرید اقلام من هرگز سعی کرده اند در غیر این صورت. (من نمی توانم صبر کنید برای نمونه به بازگشت با خیال راحت.) از آنجا که من شروع ماموریت من تبدیل به هماهنگ به فروشگاه جدیدترین و بهترین ارائه های به خصوص خود را بارها گریزان فصلی شده. در این سال من نمی توانستم صبر کنید برای دیدن آنچه که من می توانم دست من برای کمک به جشن چهارم جولای.

برای بسیاری از دوران کودکی من و بزرگسالان جوان زندگی چهارم جولای بود که تعطیلات مورد علاقه من. من به یاد داشته باشید جشن با خانواده ام در یک گیاه محلی مهد کودک در سن دیگو کالیفرنیا است که میزبانی یک حزب بزرگ کامل با بذر هندوانه-تف مسابقات و اجرای برنامه های محلی استودیو رقص. بهترین بخش بود و پر کردن معده ما در تمام طول روز با مقدار زیادی و تعداد زیادی از رفتار. در طول چند سال گذشته اما من آمده ام تا به درک این جشن به عنوان یک جشن آزادی است که هنوز به طور کامل فراهم شده تا همه در امریکا است. بدون شک وجود دارد این سال را جشن متفاوت خواهد بود — به عنوان آن را باید.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای حضور و یا میزبان (امن اجتماعی دور) cookout این آخر هفته در نظر چیدن این هشت معامله گر جو می یابد.

1. TJ آلی کانزاس سیتی سبک سس BBQ $2.99 برای 18 اونس

این سس طعم نوستالژی سفارش غذا خوشحال Chicken McNuggets و کشیدن به عنوان بسیاری از سس BBQ بسته که ممکن است بدون گرفتن گرفتار. در این سال من قصد دارم به استفاده از آن را به گل کلم کباب گزش.

2. BBQ و ادویه با قهوه و سیر $2.29 برای 3.5 اونس

برای همه شما چهارم جولای کباب نیازهای سعی کنید این قهوه و سیر و ادویه. این قابل توجه بوی قهوه و خوش طعم مقدار نمک. برای یک جایگزین برای گوشتی اصلی من ممکن است ترشح این در برخی از آناناس کبابی.

3. نوای کلاسیک چیپس سیب زمینی $1.99 برای 10 اونس

آن را ناگفته حکومت است که در هر وعده غذایی نیاز به یک سمت از چیپس — و خود را در چهارم جولای جشن قاعده مستثنی است. من غوطه ور در این مانده سس BBQ و آن را الهی بود. به عنوان نام خود را نشان می دهد وجود دارد هیچ راهی بهتر از “کلاسیک” برای توصیف این ترد لقمه.

4. دکتر Praeger کالیفرنیا برگر گیاهی, $3.49 برای 10 اونس

اگر گیاهی در خانواده خود شما می شود عاقلانه به انتخاب کنید تا یک بسته از این برگر گیاهی. آنها را در هیچ زمان و در همه به حرارت بالا و عالی به عنوان یک همراهی به سالاد. (من می خواهم یک گرم patty در بالای سالاد منداب با TJ سبز الهه پانسمان.)

5. ترکیه ذرت سگ $2.99 برای 10 اونس

آنچه را که یک چهارم جولای جشن بود بدون ذرت سگ ؟ البته TJ را قرار داده و چرخش خود را بر روی آن با این ترکیه-بر اساس نسخه. این یک یادگاری از نمایشگاه های دولت گذشته یا مبتکرانه نوآوری ؟ شما تصمیم می گیرید.

6. هندوانه $3.99 در هر

به دلیل وجود خواهد داشت یک دانه تف مسابقه این سال در پیک نیک یک بی هسته هندوانه را فقط خوب است. می خواهید بدانید که چگونه برای انتخاب بهترین هندوانه از بن? Kitchn می تواند با آن کمک کند.

7. هندوانه شیرین $3.99 برای 33.8 اونس

این گازدار هندوانه سودا هستند باید برای هر cookout. اگر شما از من بپرسید, Harry Styles تا به حال چیزی برای انجام با این نوشیدنی به دلیل آن است که اساسا هندوانه قند. با یک خط تیره از ودکا این سودا کامل همزن کوکتل.

8. والا بستنی ساندویچ $4.49 برای 20 اونس

من کاملا مطمئنم که این بهترین کوارتت از ساندویچ بستنی است که شما می توانید برای کمتر از $5. وانیل بستنی کاملا صاف و شکلات تراشه کوکی کاملا نرم است. بهترین بخش ؟ این اندازه مناسب به صدای بوقلمون در اوردن تا قبل از بستنی وانیلی ذوب کردن طرف.

چه TJ اقدام به خرید شما خواهد بود چیدن برای چهارمین?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de