آنچه آن را مانند به کار در بانک غذا در طول Covid-19 بحران

نام: Hattie Assanمحل سکونت: Columbus, OHچگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 4: Hatti

توسط DASTESALAMATT در 4 خرداد 1399

نام: Hattie Assan
محل سکونت: Columbus, OH
چگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 4: Hattie, نیم و دختران خود Maxine (3) و نانا Adjoa (10 ماه)
Avoidances: Hattie می خورد عمدتا گیاهی.

یادداشت سردبیر: این عکس گرفته شد در سال گذشته قبل از Hattie او کودک دوم و قبل از شروع زمان بحران بهداشتی و اجتماعی فاصله دستورالعمل.

Hattie زندگی در کلمبوس اوهایو با دخترش Maxine و نانا Adjoa و همسرش در نیم. هتی با این نسخهها کار در جمع آوری کمک های مردمی در اواسط اوهایو Foodbank عمده ارائه دهنده مواد غذایی و منابع به کسانی که مواد غذایی نا امنی در این جامعه است. من صحبت با Hattie در مورد آنچه آن را مانند به کار از خانه با دو بسیار کوچک فرزندان او و غنا, شوهر, حرکت انتظارات مختلف در اطراف مواد غذایی و چه در وسط این زمان دشوار است — مردم هنوز هم به غلط در مورد مواد غذایی نا امنی.

چگونه شما و خانواده انجام می دهند ؟
Maxine سه است و در مجموع برونگرا و او نتواند دوستان خود و زمین های بازی. من رفته از طریق امواج الهام: برخی از روزها من احساس خلاق با محدودیت و روز دیگر من نمی توانم نان تست و تخم مرغ سرخ شده.

چه شده است شما به کمک این بیشتر ؟
ثمین نصرت پادکست صفحه اصلی پخت و پز — oh my gosh; من شده اند همه گفتن در مورد آن. مکالمه خود را آنقدر بزرگ است و به سوالات آنها پاسخ بسیار عملی است. من فقط گوش قسمت چهارم و در حال حاضر احساس بهتری در مورد هفته آینده.

به من بگویید که چگونه شما را ملاقات در نیم.
من مطالعه در خارج از کشور در غنا است. درجه من است در مطالعات جهانی با تمرکز بر آفریقا است. او زندگی در محله ای که من انجام شده بود در خانه بماند و ملاقات ما از طریق دوستان مشترک. ما نمیفهمد این بود که بیش از دوستان نزدیک پایان سفر من. من نقل مکان کرد به اوهایو و من برای اولین بار گوشی های هوشمند, بنابراین ما می تواند بحث در واتساپ در حالی که من دیوانه وار نمیفهمد دیگری کارآموزی برای بازگشت به کیپ کست. در طول سال تحصیلی آینده ما آغاز روند برای ویزای K1. پس از یک فرایند طولانی و بسیاری از انتظار ما قادر به خرید او بسیار گران قیمت بلیط یک طرفه!

باید خود را به فرهنگ های مختلف تحت تاثیر قرار راه می خورید ؟
اوه بله. فرهنگی کام! به عنوان درست است در غنا برای نیم آن را سه مربع وعده غذا در روز. آن را به یک یا دو واقعا وعده های غذایی سنگین در روز است. ساختار Nimo را در وعده های غذایی به نشاسته به علاوه سوپ/خورش به علاوه گوشت/پروتئین برای او منظور احساس رضایت. (برای مثال برنج/kenkey/banku/gari + باقلا خورش/سوپ بادام زمینی + مرغ/بز/hardboiled تخم مرغ). من عاشق غنا آشپزی خودم اما من مانند دیگر مواد غذایی بیش از حد. من یک استاد در تهیه آن, بنابراین من خوردن آن را هر زمان که در نیم آماده آن را برای خانه.

بنابراین در نیم آشپز?
بله. او به طور معمول هر هفته یک دسته از چیزی: خورش یا سوپ نشاسته.

و شما هر دو نوع طبخ برای شماست ؟
من دبستان بسیاری از چیزهایی که من و شما با هم قرار داده "کمپوست کاسه" توصیف دوست من ارین و من عشق را به وعده های غذایی که مقدار زیادی از چیزهای خوب تمام مخلوط کردن به خیلی زشت است. معمولا یک دسته کوچک موسیقی جاز از یخچال باقی مانده مانند برنج/کوینولا/ماکارونی, کبابی, سبزیجات, لوبیا, شاید برخی از آووکادو اگر ما احساس فانتزی, پستو, یا رب, گاهی اوقات پنیر و یا تخم مرغ است. هیچ واقعی وجود دارد, فرمول, اما اگر آن را به نظر نمی آید مانند کمپوست در کاسه شما آن را اشتباه و تلاش بیش از حد سخت است.

شما به من گفت که زودتر از شما فکر می کنم زیادی در مورد ارزش غذایی است. این چه مفهومی برای شما دارد ؟
من در وورتهینگتون [یک مرفه حومه شهر کلمبوس] در این حباب از امتیاز. من فکر می کنم پدر و مادر من یک کار خیلی خوب از تربیت ما بسیار مترقی طرز فکر و برای آگاهی از بسیاری از امتیازات است که ما تا به حال. اما فقط همان مواد غذایی هرگز هر چیزی که در دسترس بود به من. پس از کالج در نیم و من در زندگی Athens, Ohio, آن را سخت به درگیر در فرهنگ غذایی. همچنین در حالی که زندگی کردن وجود دارد ما بیمه درمانی وجود ندارد چرا که در نیم آمد و به عنوان یک مهاجر و نبود واجد شرایط برای مدیکید. خرید بیمه کردن بازار بود که راه بیش از حد گران قیمت برای ما شغل پاره وقت.

اما حتی در حال حاضر زمانی که من رفتن به فروشگاه مواد غذایی, من فروشگاه مانند کسی که در وورتهینگتون و چه کسی ندارد وام مسکن و خودرو پرداخت و یک بچه و زندگی در سود شکاف. من فکر می کنم که تا حد زیادی به خاطر من غذا به متصل بودن به سلامت. هنگامی که ما نمی باید تحت پوشش بیمه درمانی من احساس ما می تواند به پرداخت کمی بیشتر برای بهتر مواد غذایی در حال حاضر و یا ما می توانیم پیش فرض غذایی و به طور بالقوه هزینه های بالاتر برای بهداشت و درمان.

بنابراین برای شما مواد غذایی است که به دقت تراز وسط قرار دارد با بهداشت و درمان?
و آن نیز هم راستا با چگونه اواسط اوهایو بانک مواد غذایی خود را, که در آن ما در حال تغییر روایت از برنامه هایی مانند ضربه محکم و ناگهانی از حق به خوب بهداشت عمومی سیاست. هنگامی که شما کمک به افراد کم درآمد را بیشتر دسترسی به, تازه, مغذی, مواد غذایی سالم, تماس با ما آن را کم هزینه بهداشت و درمان راه حل است. وجود دارد تحقیقات ما درگیر در بیماران مبتلا به دیابت که در آن ما می بینیم وجود دارد تاثیر سلامتی اگر ما می توانیم مردمی به مواد غذایی تازه بازار حداقل 11 بار در سال وجود دارد مربوط به کاهش سطح هموگلوبین A1C.

واضح است که مواد غذایی سالم است که به خوبی برای مردم, اما آن را نیز بدان معنی است که خدمات اجتماعی دلار است که نسبت به سلامت می تواند مجددا اخذ شود. این کاهش بودجه در مورد خرید های خوب تولید از آن است که به خرید این داروها برای درمان شرایط بهداشتی است که منجر به از فقیر ،

که چنین فکری از راه صحبت کردن در مورد کمک های غذایی مانند آن را به نفع جامعه به عنوان یک کل.
بله, من فکر می کنم بسیاری از اوقات در اطراف pantries غذایی زیادی وجود دارد انگ متصل است و درک آن را فقط به افرادی که در حال زندگی کردن سیستم و آمدن و استفاده بیشتر از آنها نیاز به. در حالی که به عنوان یک سازمان ما نشان می دهد این آمار که 50 یا 60 درصد از افرادی که به شربت خانه در منطقه خدمات ما [تنها] آمده مانند چهار یا پنج بار در سال است. یکی دیگر از بخش بزرگی تنها یک بار در سال. ما توضیح خواهیم داد که بسیاری از مردم زمان هستند و تنها زمانی که زندگی اتفاق می افتد: وقتی کسی از دست می دهد و بچه خود را می شکند پای خود را و آنها را بالا صورتحساب بیمارستان.

اما در حال حاضر ما در واقع تلاش برای تغییر دور از گفت آه مردم نمی آیند که بسیار. به جای آن ما در حال صحبت کردن در مورد چگونه آن را کند نمی زند کسی به دسترسی بیشتر به مواد غذایی خوب است. و در واقع آن ممکن است بهتر است برای ما به عنوان یک جامعه اگر ما مردم را تشویق به آمدن بیشتر است. امید است که ما مردم را تشویق به آمدن بیشتر اغلب برای دسترسی به تولید در درجه اول و غذاهای تازه. به خصوص در اوایل این ماه به جای زمانی که منافع در حال اجرا هستند. بسیاری از اوقات pantries و سایر همکاران خواهد بود پررونق در پایان ماه هنگامی که مزایای در حال اجرا زمانی که اسکناس در می آیند به علت. مردمی شده است را در کمتر از همه ماه و پس از آن آنها در حال گرفتن چیزهای خوب. اگر ما می تواند جبران هزینه های آن در ابتدا و در طول ماه, آنها می توانند منابع خود را و اعمال آنها را در جای دیگر به نیازهای دیگر مانند آموزش و پرورش مهد کودک.

آنچه در آن است مانند به کار در یک بانک مواد غذایی مناسب در حال حاضر?
کل سازمان شلوغ تر از ما تا حالا فکر کردین امکان پذیر است. شماره من شنیده ام یک زن و شوهر روز پیش است که در سراسر منطقه خدمات ما, به طوری که 20 شهرستان یک منطقه بزرگ — حدود 17000 خانواده ها فقط در گذشته زن و شوهر از ماه آمده اند به یک شربت خانه یا آشپزخانه سوپ برای اولین بار است که یک جهش بزرگ.

آن را کاملا یک بار عجیب و غریب. من فکر می کنم در سراسر جامعه همه ما در حال تجربه یک توده فروتنی و داشتن همدلی-ساختمان تجربه. همه متوجه می شوند که چگونه نزدیک مردم به ناامنی غذایی; آنها تحقق آن را از طریق هر فرد گسل. به این دلیل از راه اقتصاد ما و جامعه هستند و ساختار. بسیاری از مردم در حال تجربه چیزی است که آنها هرگز تصور آنها می تواند. اما پس از آن کسانی که بسیار خوش شانس در حال حاضر می دانیم که چگونه خوش شانس هستند. ما نیز دیده می شود بسیاری از سخاوت به عنوان یک نتیجه.

چگونه است ؟
من در کار جمع آوری کمک های مردمی و ما دیده ایم افرادی که خود محرک چک که فقط آن را امضا کردند به ما. آنها می گویند من این من خوش شانس به آن نیاز دارند بنابراین من می خواهم برای قرار دادن آن را به استفاده از. که واقعا زیبا ترین چیزی که برای رسیدن به شهادت.

که شگفت آور زیبا.
وجود دارد بیشتر افرادی که گرسنه هستند و غذا ناامن در حال حاضر, بنابراین ما توزیع و عملیات تیم تا به حال به آن مرحله ، و مواد غذایی گران تر است و ما نیاز به خرید مواد غذایی بیشتر در هزینه های بالاتر برای پاسخگویی به این نیاز. آن را مطابق با آنچه که ما در تعطیلات به فصل به نظر می رسد, بنابراین این یک مشکل بزرگ است اما ما در حال کارکنان و داوطلب تا مانند ما در طول فصل تعطیلات.

ما همچنین به رسمیت شناختن بسیاری از نیازهای برآورده نشده است. بسیاری از pantries و آشپزخانه سوپ عمدتا کارکنان توسط داوطلبان و آنها اغلب بازنشستگان در رده پرخطر — بنابراین بسیاری از آنها مجبور به کاهش ساعت یا در دسترس نباشد. و غیره وجود دارد که جوامع دیگر باید مسیر به مواد غذایی و تولید و توزیع. اگر کسی قادر به سفر آنها فقط رفتن بدون.

شما باید 3 ساله و 10 ماهه است که بسیاری در هر زمان به خصوص در حال حاضر. چگونه است که این کار ؟
هر دو پدر و مادرم بازنشسته هستند و کودکان و نوجوانان ما چهار روز در هفته. اگر آنها نبودند انجام است که من صادقانه احساس می کنم مثل من مجبور به ترک کار من است. من نمی دانم که چگونه مردمی هستند در 40 ساعت کار موثر و تماشای بچه های خود را.

فراتر از مهد کودک, چگونه شما آن را همه کار خود را با کار در نیم مدرسه و دو بچه ها ؟
این یک تصمیم بین آماده کردن غذا و خواب اضافی به عنوان دور به عنوان پخت و پز می رود. راحتی واقعا برنده در حال حاضر. حتی کار در بانک مواد غذایی که درست است برای هر کسی است.

چگونه است ؟ من احساس می کنم مثل من نمی کاردانی راحتی مواد غذایی با مواد غذایی بانک ها.
ساخت مواد غذایی تازه در دسترس مردم تغییر نمی کند مانع از زمان و دبستان های درگیر در پخت و پز مواد غذایی خود را. من فکر می کنم بسیاری از اوقات حتی افرادی که برای دفاع از مواد غذایی سالم به در دسترس خواهد بود به افراد کم درآمد آنها را به کار گیرند در یک محل مانند "خوب اگر این افراد فقط می دانستند که چگونه به طبخ. اگر آنها فقط می دانستند که چگونه برای آماده سازی در یک شیوه ای سالم..."

من فکر می کنم بسیاری از بار مردم صادقانه بر این باورند که مردم فقیر نمی دانید که چه چیزی برای آنها خوب است که شیب منحنی یادگیری چگونه به تقلا تخم مرغ. و که فقط درایو من دیوانه ای. به دلیل آن است که آنها نمی دانند که چگونه. این عدم دسترسی به آن در وهله اول و کمبود زمان برای انجام این کار دبستان. پیتزا کاملا برنده هنگامی که شما بچه ها به خوراک و سه شغل شما در حال کار است که ارائه نمی دهد بهداشت و درمان و یا هر گونه مزایای دیگر. مردم می دانند که چگونه به طبخ. آن را فقط واقع بینانه با این راه است که ما جامعه کاپيتاليستى است که ساختار را به نگه داشتن مردم فقیر فقیر و باور خود زمان است نه خود به خود.

چه شده است بهترین راه برای کمک به بانک غذا در حال حاضر فراتر از دوره ؟
قطعا همیشه و برای همیشه لطفا برای دادن نظر مالی و نه از مواد غذایی درایوهای در حال رفتن به موثر ترین راه. اما برای مردمی که اصلا معنی اما چه کسی باید قوی شبکه های نظیر به نظیر جمع آوری کمک های مالی مانند انجام یک Facebook جمع آوری کمک. ما در واقع فقط راه اندازی شد بی سر و صدا های جدید نظیر به نظیر جمع آوری کمک های مالی پلت فرم که در آن مردمی می تواند خود را ایجاد فرم کمک مالی و اذعان دوستان خود.

علاوه بر آن که واقعا حامی قوی در اجتماعی. مایل به چوب در اختلافات آنلاین و یا در فرد که در آن مردم در حال گسترش اسطوره که نقاشی کاذب تصویر در مورد آنچه در آن به معنی نا امنی غذایی و به طور کلی فقر چیست. اگر سازمان به دنبال داوطلبان و شما سالم هستند و در یک رده خطر —می توانید از ماسک و دستکش — وجود مسائل است که هنوز هم نیاز به انجام, مردم هنوز هم نیاز به تغذیه.

صحبت از پخت و پز و آنچه شما در حال پخت و پز در این عکس ها با Maxine?
من تا به حال بو سبزیجات از ما CSA [Freshtown مزرعه] پیش از آن در هفته و من که قرار بود برای دریافت از طریق همه آنها را به عنوان ما آنها را در حال حاضر آماده شده و پس از آن بود آسان تر به تقلا تخم مرغ قرار داده و آنها را به یک quiche.

آخرین سوال: آیا می توانم به شما بگویم من در مورد خود را کمی زیبا در باغ ؟ باغ احساس می کنید بسیار هیجان انگیز در حال حاضر به عنوان ما در حال cooped در خانه.
ما یک حیاط خلوت تخت مطرح شده که در این سال شده است به طور کامل کاشته با Freshtown مزرعه گیاه شروع می شود و نهال. همچنین ما اصلا پیاده رو در محله ما تا حیاط ما اجرا می شود مستقیم به خیابان. بنابراین من قرار داده و مستقیم در سراسر چمن شاید ده فوت از محدود کردن یک مانع باغ. من فقط می خواستم چیزی است که من می تواند مانند "don't run گذشته باغ!" ما با قرار دادن برخی از گیاهان گوجه فرنگی وجود دارد و من امیدوار هستم که از آن خواهد شد بیشتر از یک gleaner باغ مانند, اگر مردم در حال قدم زدن با آنها احساس رایگان به جلو و از.

راه ما با خوردن یک سری از پروفیل ها و گفتگو با افرادی مانند شما در مورد چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود را.ما به طور فعال به دنبال مردم به ویژگی های در این سری است. شما لازم نیست به معروف و یا حتی یک آشپز خوب! ما علاقه مند هستید در مردم از همه پیشینه ها و عادات غذا خوردن. اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما و یا اگر شما می دانید کسی که شما فکر می کنید خواهد بود برای این سری از اینجا شروع کنید با این شکل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب