این درخشان هک دونفره فضای گنجه خود را (با زبانه از پارك قوطی!)

اگر شما مانند من هستند و بیمار از قراردادن لباس ها را در گنجه اتاق خواب — و اگر شما نیز مانند من هستند کمی با

توسط DASTESALAMATT در 2 خرداد 1399

اگر شما مانند من هستند و بیمار از قراردادن لباس ها را در گنجه اتاق خواب — و اگر شما نیز مانند من هستند کمی با وسواس پارك و مصرف 12-بسته یا بیشتر از یک هفته پس از آن شما برای بهره مندی از فوق العاده-سازمان هوشمند هک که واقعا نیاز شما را به خرید هر چیزی خاص است.

اولین چیزی که به انجام: قبل از اینکه شما بازی شیر یا خط خود را پارك قوطی (یا Bubly و یا دیگر آب گازدار با نام تجاری خود را انتخاب) را به سطل بازیافت حذف زبانه از بالا. شستشو اونا خاموش اگر شما می خواهید به نگه داشتن بر روی زبانه ها در یک ظرف کوچک.

هنگامی که شما به جمع ده (یا دو ده!) زبانه ها و شما آماده برای انجام برخی از نور را سازماندهی گرفتن سرد می تواند مورد علاقه خود را پارك عطر و طعم و کتاب آن را به اتاق خواب خود را در گنجه.

این جایی است که همه چیز می شود سرگرم کننده است.

گرفتن یک آویز (نه پلاستیکی یک, هر چند — شما نیاز به یک با یک فلز و یا سیم قلاب به دلیل پلاستیکی آنهایی که تمایل به بیش از حد بزرگ برای این هک) و اسلاید یک تب بیش از قلاب از آن است. و سپس گرفتن یک دوم مفت و اسلاید قلاب از طریق تب دوم ، Boom! شما در راه خود را به دو برابر گنجه املاک و مستغلات به عنوان شما تا به حال قبل از ما شروع, بدون صرف یک پنی شما نیست در حال حاضر در حال رفتن به صرف. این ایده در اینجا این است که شما با استفاده از تا بیشتر فضای عمودی است که در نهایت موجب صرفه جویی در اتاق در گنجه راد برای لباس بیشتر! (توجه داشته باشید: من هم مانند این هک زمانی که بسته بندی کیسه لباس به طوری که من تنها باید به مقابله با یک قلاب از طریق بالای کیسه.)

در حالی که تنها می تواند برگه باید کار را برای بسیاری از قطعات از لباس, نگه داشتن در ذهن که اگر شما در حال حلق آویز چیزی سنگین تر مانند یک ژاکت پشمی یا ژاکت شما ممکن است نیاز به سعی کنید از همان ترفند استفاده از دو زبانه به جای یکی.

کردم هر گونه فوق العاده هوشمند گنجه-سازماندهی ایده ها ؟ به اشتراک گذاری آنها را در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب