این تابستان برای یادگیری به بستنی — ما به شما نشان می دهد چگونه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این است — این تابستان است که شما واقعا در نهایت رفتن به بستنی در آشپزخانه خود را. شما نمی نیاز به هر گونه تجهیزات فانتزی و یا مواد تشکیل دهنده را به کیفیت بستنی که رقبا مورد علاقه خود را حرکت شبیه چمچه زنی فروشگاه. من شده است, ساخت بستنی در خانه برای حداقل یک دهه و من اینجا هستم تا به شما بگویم که آن را آسان و سرگرم کننده و رضایت بخش است. هنگامی که شما در درک اصول اولیه شما باید تمام مهارت های شما نیاز به ایجاد بی طعم و ترکیب.

همه چیز شما همیشه می خواستم به دانستن در مورد بستنی

آن است که مفید به درک آنچه بستنی است (و آنچه که اغلب به اشتباه بستنی) و چهار سبک اصلی بستنی ساخت. از نظر قانونی (به عنوان تعریف شده توسط FDA) بستنی “مواد غذایی تولید شده توسط انجماد (در حالی که تکان دهنده) یک پاستوریزه مخلوط لبنی مواد تشکیل دهنده.” بستنی باید butterfat کمتر از 10 درصد و نباید وزن کمتر از 4.5 پوند در هر گالن بستنی. این تعریف است که چرا شما در پیدا کردن برخی از محصولات منجمد فروخته شده به عنوان “وانیل مخروط” یا “رفتار های یخ زده” از آنجا که آنها یا جست و خیز لبنیات به نفع نفت بر اساس چربی و یا حاوی بیش از حد هوا. واقعی بستنی ترکیبی از یخ چربی و قند و هوا; با تمرکز بر آن چهار ملزومات را به صورت آسان تر و بهتر مزه بستنی در خانه.

وجود دارد چهار بستنی پایگاه را تشکیل می دهند که بسیاری از دستور العمل های شما در اینجا مشاهده کنید در Kitchn (که شبیه چمچه زنی در مغازه ها نیز استفاده کنید برای تولید بستنی بیش از حد.)

پایه بستنی فرآیند ساخت توضیح داد

اجازه دهید راه رفتن را از طریق بستنی سازی فرایند برای کاستارد-بر اساس بستنی. این روش نیز به شما آموزش مراحل ساخت مشهد – تخم مرغ-سبک رایگان بستنی با کمی تغییرات.

طبخ بستنی پایه: شما شروع به در stovetop برای هر دو کاستارد بدون تخم مرغ (اما آرد ذرت-ضخیم) پایگاه. با ساخت پودینگ شما گرما لبنی (مخلوطی از شیر و خامه با اکثر پودینگ) در stovetop. و سپس ضرب و شتم تخم مرغ (یا فقط زرده) با شکر. با دقت ladling گرم مخلوط شیر را به تخم مرغ-شکر مخلوط است که مهم ترین بخش است. در این مرحله است که به نام معتدل; اضافه کردن این شیر کمی در یک زمان نگه می دارد تخم مرغ از curdling و اجازه می دهد تا مخلوط به ماندن فوق العاده صاف. سرانجام بازگشت به کل مخلوط بازگشت به حرارت کم و به آرامی هم بزنید تا زمانی که غلیظ. مخلوط خواهد شد نازک تر از کاستارد, اما به اندازه کافی ضخیم برای کت پشت یک قاشق.

سرما بستنی پایه: قبل از اینکه شما بوسیله اسباب گردنده و یخ بستنی پایه برای بار اول شما نیاز به خنک آن. شما می توانید این کار را بیش از حمام یخ اگر شما در عجله هستید اما واقعی بستنی جوانب سرد خود را مخلوط به دمای اتاق حدود یک ساعت و سپس لرز آن را یک شبه. این فوق العاده خنک کننده زمان است که شناخته شده به عنوان درمان (بیشتر در زیر). خنک کننده بستنی پایه قبل از گردونه کمک می کند تا بستنی توسعه کوچکتر کریستال های یخ در طول گردونه که باعث می شود نرم و صاف بستنی. شما می توانید اضافه کردن عصاره و طعم روغن و بیشتر به سرد پایه اما ذخیره قوی مخلوط-ins (مانند کوکی بیت) تا پس از گردونه.

پخت بستنی پایه اختیاری: درمان کاملا اختیاری است گفت: برای بهبود عطر و طعم و بافت بستنی خود را به دلیل آن را تضمین می کند پایه فوق العاده سرد رفتن به بستنی بوسیله اسباب گردنده و آن را اجازه می دهد تا طعم دهنده مانند لوبیا وانیل یا کاکائو واقعا نفوذ کل پایه. درمان نیز به شما می دهد زمان را به لرز خود را در بستنی ساز پایه را برای حداقل 24 ساعت قبل از اینکه شما بوسیله اسباب گردنده.

تان شدیدا بستنی خود را: اگر شما با استفاده از یک برق بستنی ساز با freezable کاسه که ما به شدت توصیه می شود (بیشتر در زیر) دنبال سازنده جهت گردونه زمان و سرعت. بسیاری توصیه می کنند با شروع از یک به طور کامل یخ زده کاسه فریزر و اضافه کردن سرد پایه با ماشین در حال اجرا است. (دلیل دوباره کوچکتر است کریستال های یخ برای بهتر بستنی.) ترین ماشین آلات را 20 تا 25 دقیقه به بوسیله اسباب گردنده در مورد یک لیتر بستنی. پس از گردونه انتظار بستنی خود را قوام بیشتر مانند خدمت نرم افزاری به جای سخت و جویدنی. بزرگ توجه داشته باشید: شما نیاز به یک ماشین بستنی به بستنی (بیشتر در مورد که در زیر!).

سخت شدن بستنی: یخ نوتبوک بستنی برای حداقل چهار ساعت اما ترجیحا دیگر قبل از خدمت. دیگر شما یخ بستنی خود را پس از گردونه سخت تر از آن خواهد بود; تازه نوتبوک و فقط سخت (مثلا حداقل چهار ساعت) بستنی را ذوب سریع تر و نازک تر mouthfeel از بستنی که منجمد شده است را برای 24 ساعت.

ماشین آلات و روش ها برای تان شدیدا بستنی در خانه

آشپزخانه کمپرسور مبتنی بر ماشین های گران تر و حجیم اما نیاز نیست و هر زمان انجماد یا فریزر فضا. خود را ساخته شده است در سیستم تبرید همه سرد در حالی که شدیدا. من فقط می خواهم توصیه آشپزخانه کمپرسور برای آشپز خانه, ساخت بستنی یک بار در هفته یا بیشتر. (همچنین می توانید با ما بود دوستان اگر شما هستند؟)

شما همچنین می توانید هک یک ماشین بستنی در خانه با استفاده از یک کاسه-در-کاسه روش و یک دست مخلوط کن با یخ و نمک. شما فقط نیاز به دو کاسه که لانه در داخل هر یک از دیگر — این مفید است اگر کاسه بزرگتر است حدود دو برابر اندازه کوچکتر کاسه. پر کردن کاسه بزرگ با یخ و تعداد زیادی از نمک (حلال خوب است; بستنی نمک یا سنگ نمک است که فقط ارزان تر است اگر شما می توانید آن را پیدا کنید) و سپس شما مجموعه ای کوچکتر کاسه پر از یخ کرم پایه در یخ کاسه و ضرب و شتم آن را با دست مخلوط کن. این پست توضیح می دهد که کل فرآیند در جزئیات بیشتر.

در نهایت, شما هنوز هم می تواند پیدا کردن کسانی که نوستالژی القا دست لنگ مدل هایی که تحت اللفظی سطل یخ کرم. آنها کمی گران آنلاین و من نمی توصیه می کنیم آنها را در خارج از خانواده بزرگ تجمعات به عنوان آنها نیاز به تن یخ تن از بستنی پایه و مقدار زیادی از کار کتابچه راهنمای کاربر.

اضافه کردن طعم دهنده مانند عصاره وانیل, روغن نعناع و شکلات به طور مستقیم به بستنی پایه, اما اضافه کردن دلپذیری مخلوط-فهم درست در پایان از گردونه یا ریختن (فولد) آنها را در قبل از انجماد. این مسئله موجب کاهش شکستگی از کوکی یا بری تکه و مانع از آسیب به خود بستنی دستگاه بیش از حد.

بهترین راه برای ذخیره بستنی ؟

هر مهر و موم شده, فریزر-ایمن ظرف به خوبی کار می کند. شما می خواهید یک ظرف را با کمی از فضای سر نه تن برای جلوگیری از فریزر سوزاند. من یک فن بزرگ از این Rubbermaid ظروف — آنها را نگه دارید کامل لیتر بستنی مهر و موم محکم و به من اجازه می دهد تا ببینید که چه عطر و طعم است که در داخل بدون باز کردن آنها را.

بهترین راه برای تمیز کردن کاسه فریزر از دستگاه به طور کامل و بدون defrosting آن ؟

آب گرم و انعطاف پذیر نیمکت زداینده با این نسخهها کار واقعا خوب برای تمیز کردن فریزر کاسه ترین ماشین های بستنی به طور کامل و بدون آب شدن آن است. اما نگه داشتن در ذهن است که شما نمی قادر خواهد بود برای شستن کاسه و اونا بیشتر بستنی بدون توجه به مدل. شما نیاز به تمیز کردن و refreeze فریزر کاسه قبل از ساخت بستنی.

ما بهترین دستور العمل های بستنی

کلاسیک, بستنی, دستور العمل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de