ما دانش آموزان عدم AP امتحانات با توجه به عکس های آیفون نیست که پشتیبانی شده توسط تست پورتال

با توجه به یک گزارش از آستانهبالا و دانش آموزان مدرسه در سراسر ایالات متحده در حال شکست خود را تعیین سط

توسط DASTESALAMATT در 1 خرداد 1399

با توجه به یک گزارش از آستانهبالا و دانش آموزان مدرسه در سراسر ایالات متحده در حال شکست خود را تعیین سطح پیشرفته (AP) امتحانات با توجه به College Board آنلاین تست پورتال پذیرش نیست عکس گرفته شده در پیش فرض HEIC فرمت تصویر.

بازگشت در ماه مارس, کالج, هیئت مدیره این نهاد است که ایجاد برنامه های درسی و امتحانات دوره های AP اعلام کرد امتحانات خواهد بود آنلاین به جای فرد از مدارس در سراسر ایالات متحده شد بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در حالی که این ثابت در بسیاری جهات مفید – مهمترین آزمون آنلاین است که تنها 45 دقیقه در حالی که این فرد در امتحانات اجرای سه ساعت – به نظر می رسد اجرای این نیست بدون چند سکسکه.

AP امتحانات طولانی نیاز-فرم پاسخ. با فرد تست این پاسخ ها به پایان رسید و در روی کاغذ. آنلاین هر چند کالج هیئت مدیره اجازه می دهد تا دانش آموزان به هم نوع و ارسال پاسخ خود را و یا ارسال آنها را با دست و ارائه یک تصویر از دست نوشته کار به عنوان یک JPG, JPEG و یا فایل PNG.

اطلاع رسانی در AP exam صفحه مدیره کالج وب سایت که لینک به یک مبین در مورد چگونه به درستی ارسال تصاویر نوشته شده است پاسخ.

مشکل این است که دستگاه های iOS و چند جدیدتر گوشی های سامسونگ را به تصرف خود در ذخیره سازی بیشتر پسند HEIC فایل به طور پیش فرض نه عکس Jpeg. به عنوان یک نتیجه از دانش آموزان در حال دیدن دائمی در حال بارگذاری صفحه نمایش باقی می ماند تا 45 دقیقه زمان محدود از امتحان است. هنگامی که زمان است یک صفحه نمایش خواندن "ما نمی دریافت پاسخ خود را' میآید تایید هیچ چیز ارائه شد.

یک گرافیک ایجاد شده و به اشتراک گذاشته شده توسط هیئت مدیره کالج نشان دادن دانش آموزان چگونه به تغییر به طور پیش فرض فرمت فایل تصویر بر روی دستگاه های iOS خود را.

The Verge گزارش به اندازه کافی دانش آموزان در یکی لس آنجلس دبیرستان مواجه می شوند این موضوع که مدرسه فرستاده یک پیام فرستاده شده به آن را از هیئت مدیره کالج و توضیح داد که چگونه به عیب یابی این مسئله به جلوگیری از تصویر ارسالی از را تکذیب کرد. اما این پیام و همچنین به عنوان زیر صدای جیر جیر از کالج مدیره و توضیح داد که چگونه به تغییر پیش فرض ضبط فرمت تصویر بر روی دستگاه های iOS می کند این دانش آموزان که در حال حاضر گرفته شده امتحانات خود را و قادر به ارائه کار خود را به هیچ تقصیر از خود و به عنوان یک نتیجه بودن مجبور به دوباره مطالعه برای یک را امتحان.

در بیانیه ای به آستانهکالج هیئت مدیره می گوید: "کمتر از 1 درصد [بودند] قادر به ارسال پاسخ های خود را و یادداشت ها '[آن] اعماق ناامیدی از دانش آموزانی که قادر به ارسال پاسخ.'

در علاوه بر این به مبین در مورد چگونه به تغییر به طور پیش فرض فرمت فایل بر روی دستگاه های iOS, کالج مدیره نیز افتتاح شد تا یک نسخه پشتیبان تهیه ایمیل ارسال فرایند است که نیاز به دانش آموزانی که برخورد HEIC خطا برای ارسال پاسخ های خود را از طریق یک آدرس ایمیل منحصر به فرد "فورا" پس از امتحان است. این گزینه نیست عطف به ماسبق در دسترس برای دانش آموزانی که قادر به ارسال پاسخ خود را اولین بار و تا به حال به reschedule آرایش امتحان.

آستانه را پوشش جزئیات تعدادی از حکایات از دانش آموزان دبیرستانی که با آن مواجه شده اند این فرمت فایل, سازگاری موضوع خیلی سر در را برای اطلاعات بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن