ما سعی 10 روش برای ساخت لیموناد در بر داشت و یک برنده روشن

تابستان تقریبا در اینجا است; با ورود درجه حرارت گرمتر وجود دارد زمزمه از آن در حال حاضر در هوا. قبل از اینکه م

توسط DASTESALAMATT در 1 خرداد 1399

تابستان تقریبا در اینجا است; با ورود درجه حرارت گرمتر وجود دارد زمزمه از آن در حال حاضر در هوا. قبل از اینکه ما آن را می دانم ما می شود در مواجهه با سوزان داغ روز, همراه با تشنگی است که باید به طور مداوم نکند. با خیلی قطعیت در اطراف ما چگونه به صرف تابستان ما در این سال وجود دارد یکی از چیزهایی است که قطعا کمک خواهد کرد ما را از طریق: یک لیوان سرد طراوت لیموناد.

در حال رشد در جنوب کالیفرنیا زمین آمریکا و مرکبات و من مصرف یک تن از لیموناد. هنگامی که من باردار با فرزند اول من رفتم به سگ داغ بر روی چوب هر روز (بدون شوخی) برای خودم یک لیوان. من به آنجا رفتم که اغلب حتی اگر وجود دارد یک خط طولانی آنها خواهد پور من یک شیشه و اجازه دهید من جست و خیز خط — یک perk شما تنها زمانی که باردار است. اما مورد علاقه من لیموناد از همه زمان است که از 95 درجه جولای روز در باب مارلی موزه در کینگستون جامائیکا. لیموناد خود را کرده بود که شیرین کامل-سپس-عطر و طعم ترش سفر. من مصرف آن را در آنچه احساس ثانیه و پس از آن بلافاصله می خواستم برای اطلاعات بیشتر. این طعم خاص حافظه من بود تعقیب زمانی که من تست چند روش برای ساخت لیموناد: یخ زده-لیموناد سرد که شیرین است و سپس ترش و برگ من مایل بیشتر.

در تلاش برای پیدا کردن که لیموناد در خانه من سعی کردم 10 تکنیک برای ساخت لیموناد به شما بیشتر با طراوت طلب-شایسته لیموناد روش از همه آنها را.

چگونه ما آزمایش 10 لیموناد-تکنیک ساخت

من انتخاب 10 محبوب ترین روش های ساخت لیموناد و تست شده و طعم آنها را همه در همان زمان. برخی از روش های مانند شربت ساده و کلاسیک هستند و احتمالا چه بیشتر آشپز خانه با آن آشنا هستند. به لاغری و خوش مزه کردن روش ها شامل استفاده از لیمو, لایه برداری برای عطر و طعم. برخی از آنها واقعا متمایز مانند برشته پایه میکسر و مخلوط کن روش. اگر چه ما در انتخاب دستور العمل به عنوان راهنمای این بررسی ها کمتر مورد خاص دستور العمل و بیشتر در مورد تکنیک های درگیر در ساخت لیموناد.

من بر اساس رتبه بندی سهولت روش و زمان آن طول می کشد و از همه مهمتر طعم. هر دستور غذا شامل انواع موارد زیر است: لیمو و شکر و یا شیرین کننده و آب. من آماده همه را جلوتر قطعات اول — که آیا آن را برشته لیمو تهیه یک شربت ساده یا ساخت تمرکز کنید. این به من اجازه داد را و طعم و مزه تمام lemonades در همان روز و در همان زمان. برخی از روش ها به عنوان کمی تا پنج دقیقه در حالی که دیگران می تواند تا 12 ساعت برای آماده سازی. مجموع بار شامل لاغری بار و سرد بار.

در مورد این روش: همانطور که از نام آن پیداست, ماشین مخصوص مخلوط کردن لیموناد ساخته شده است pulverizing کل لیمو را در کاسه مخلوط کن. شما شروع با چند برش لیمو و لیمو ترش را قاچ و انتقال آنها را به یک مخلوط کن با کمی شکر و آب به اندازه کافی برای پوشش. بعد شما مخلوط تا زمانی که همه مرکبات شکسته است. سپس به شما اجازه مخلوط نشستن به طوری که تکه های پوست شناور به بالای ماشین مخصوص مخلوط کردن. پس از زور زدن لیمو و شکر مخلوط را در یک پارچ مخلوط کن, لیموناد با طعم کمی بیشتر با شیر تغلیظ شده شیرین. ماشین مخصوص مخلوط کردن لیموناد را جداگانه به عنوان آن نشسته است بنابراین حفظ یک قاشق برای هم زدن دستی.

نتایج: در حالی که این ممکن است ساده ترین روش برای تهیه لیموناد من در بر داشت طعم بیش از حد مختصر و مفید. در واقع همه من می تواند طعم و مزه بود پوست و نه واقعی لیموناد. من سعی کردم به تنظیم عطر و طعم بیشتر با آب شیرین و شیر تغلیظ شده اما هیچ چیز نمی تواند این صرفه جویی کنید.

من غذای آماده: در حالی که این روش در زمان فقط چند دقیقه برای آماده سازی و کمترين مقدار شکر من پیدا کردم آن را به حداقل جذاب در عطر و طعم و همچنین ظاهر. شیر در نهایت جدا از لیموناد که من فکر می کنم به نظر می رسد جذاب و ایجاد کار بیشتر در دراز مدت است. اگر شما یک پرقدرت ماشین مخصوص مخلوط کردن, من نصف ترکیب بار به مدت 30 ثانیه و رفتن از وجود دارد.

روش: لیموناد با عصاره لیمو

در مورد این روش: عصاره لیموناد (و یا مواد تشکیل دهنده مخفی لیموناد به عنوان کشور طبخ آن را خواند) است که بسیار شبیه به کلاسیک لیموناد افزایش یافته است اما با عصاره لیمو. شما آب چند لیمو, فشار و پور را به یک پارچ. هنگامی که شما اضافه کردن شکر برای شیرین سازی شما همچنین اضافه کردن کامل یک قاشق چای خوری عصاره لیموو بالا پارچ را با آب سرد. آخرین مرحله است به هم بزنید تا شکر حل شده و طعم و مزه. شما می توانید تنظیم عطر و طعم بیشتر با شکر و آب لیمو, عصاره یا آب.

نتایج: من در بر داشت که این عصاره لیمو به لیموناد مصنوعی و طعم است که من لذت بردن از. من هم احساس به عنوان دستور العمل نوشته شده منجر به بیشتر رقیق شده-مزه شربت ابلیمو.

من غذای آماده: اگر شما به دنبال برای یک تازه, پر جنب و جوش-مزه لیموناد این روش برای شما نیست. توصیه من این است که به جای اضافه کردن آب راه دستور متحده, شما, شروع با 1 لیتر و اضافه کردن آب به طعم و مزه. من هم استخراج می شود غیر ضروری علاوه بر این به عنوان آن را در زمان دور از عطر و طعم طبیعی بیش از این افزایش آن است.

نتایج: من این روش را بسیار middle-of-the-road طعم نتایج. بله, آن را به ساده ترین روش. آن را به حال خوب لیموناد با طعم, اما به احتمال زیاد نیاز به تنظیمات بسته به فرد و متنوع ، لیموناد با طعم کمی سیراب به پایین در هنگام مونتاژ به عنوان نوشته شده است.

من غذای آماده: این روش به عنوان نوشته شده است منجر به چیزی در حد متوسط. من احساس میکنم که بیشتر آب لیمو و شکر باید شده اند توصیه می شود برای تنظیم عطر و طعم به جای اضافه کردن آب است.

روش: بو لیمو لیموناد

در مورد این روش: Kitchn نوشت: در مورد این روش برای ساخت لیموناد, بنابراین من می دانستم که من تا به حال به آن را امتحان کنید. شما شروع به نصف و برشته لیمو برش به سمت پایین روی یک rimmed ورق پخت تا زمانی که لبه ها به آرامی سوخته. پس از پخت و پز و گرمایشی شما فشار بو لیمو برای طلایی خود را آب. این لیموناد روش می گوید شما می توانید شروع به کاهش قند (یا در این مورد شربت ساده) از دستور العمل های مورد علاقه خود را با نیمی از آنجا که روش برشته افزایش خواهد تمام کسانی که قند در لیمو. بنابراین بوداده آب لیمو و شکر و آب را با هم می آیند در یک پارچ بسیار شبیه به قدیمی لیموناد.

نتایج: برشته روش به آب لیمو یک زیبایی بافت در آب است که تا به حال دوست داشتنی متنوع کارامل یادداشت ها. من این روش برای خوشمزه بود اما این کاملا به من که شیرین/عطر و طعم ترش است که یک استاندارد بیشتر دستور می دهد.

من غذای آماده: این روش برای افرادی که نمی خواهم ترش در لیموناد خود را. برشته حذف آن روشنایی می دهد و آن را عمیق تر کارامل طعم لیمو. من نیز در بر داشت و این ممکن است یک روش سرگرم کننده برای ترکیب به کوکتل-ساخت اما این روش برای لیموناد من در طلب هر روز.

در مورد این روش: من سعی کردم این zested روش از Food52 که شروع می شود با ساخت یک "فریبکار تغذیه کننده dermo-Saccharum." تغذیه کننده dermo-Saccharum تعریف شما درهم و برهم کردن شکر به پوست مرکبات برای ساعت. در این نسخه شما rub شکر به zested لایه برداری از لیمو برای چند دقیقه و سپس اجازه دهید تا مخلوط به نشستن برای یک ساعت. سپس شما را به یک شربت ساده با مزه قند اضافه کردن زیادی خرج کردن از نمک حلال. پس از سرد شدن شما فشار مزه قطعات از طریق جریمه مش صافی با فشار دادن مواد جامد به عصاره لیمو روغن های ضروری. شما اضافه کردن آب لیمو به لیمو شربت ساده و سپس اضافه کردن آب هم بزنید و دوباره در خدمت بیش از یخ است.

نتایج: در حالی که من پیدا کردم این روش به خوشمزه من احساس آن را به طعم غذا در دهان یادآور لیموناد پودر کنسانتره از جوانی من.

من غذای آماده: برای سرمایه گذاری در این روش وجود دارد روش ساده تر که عملکرد شما تازه طعم لیموناد بدون نچسب طعم غذا در دهان.

روش: روش, ساده, شربت لیموناد

در مورد این روش: ساده شربت لیموناد است ارتقا کلاسیک لیموناد و تبدیل شده است به طور گسترده ای محبوب در 10 سال گذشته است. شما را به یک شربت ساده است که قسمت مساوی آب و شکر و سپس مخلوط آن با آب لیمو و آب سرد. سخت ترین بخشی از شربت ساده, شربت ابلیمو در حال انتظار برای شربت خنک.

يافته ها: در اين مطالعه خوب و متعادل لیوان لیموناداما آمار هر شیرین/طعم ترش اشاره می کند که من نگه داشته به آینده را برای بیشتر.

من غذای آماده: این شربت ساده روش است که احتمالا محبوب ترین و آن را نا امید نیست, اما من آن را دوست دارم احساس می شده اند پمپ کردن شکاف در روشنایی شیرینی و tartness.

در مورد این روش: شربت لیموناد برای تلفن های موبایل مانند نوع مواد تشکیل دهنده شما می خواهید به در دست ساخت کوکتل, اما همچنین ایده آل برای ساخت فردی لیوان لیموناد تمام تابستان طولانی است. شما را به یک فوق العاده متمرکز شربت ساده و اضافه کردن هر دو آب لیمو و مزه به عطر و طعم این شربت. این مخلوط را می توان ذخیره می شود تا یک هفته. شما می توانید این لیموناد شیشه ای و یا با پارچ.

نتایج: این واقعا خوب, تازه, لیموناد با طعم بود اما شیرین ترین از همه روش ها با 3 فنجان شکر! جوانترین دختر من واقعا از آن لذت بردم ،

من غذای آماده: من دوست دارم لیموناد با طعم و فکر علاوه بر این از مزه واقعا می درخشد را از طریق, اما من احساس آن را فقط بیش از حد شیرین است. اگر شما می خواهید امتحان کنید این روش توصیه می کنم شماره گیری پشت در قند کمی است.

روش: Macerated لیموناد

در مورد این روش: Macerated لیموناد نکردم بود توسط cook's illustrated و جدی می خورد. آن را شامل آبمیوه لیمو برش آنها را به قطعات و سپس حول لیمو با شکر و اجازه دادن به مخلوط نشستن برای استخراج بیشتر طعم ممکن است از لیمو. (شما می توانید لاغر کردن لیمو تا 12 ساعت!) به لیموناد شما فشار, میوه, مخلوط, اضافه کردن این سایت متعلق به آب لیمو و سپس اضافه کردن آب سرد به طعم و مزه.

نتایج: من احساس می کنم این چیزی است که zested روش تلاش می شود. لیموناد است روشن zestier نسخه بدون مصنوعی و طعم غذا در دهان است که من فکر می کنم برخی از ذائقه ترجیح می دهند. آن را یادآور ترکیبی از رایحه گریپ فروت در یک راه خوب.

من غذای آماده: این بهترین روش اگر شما می خواهید برای قرار دادن چند ساعت (یا بیشتر) از تلاش را به لیموناد. آن وقت گیر ترین و پر زحمت ترین از همه روش ها.

روش: مخلوط کن ایستاده لیموناد

نتایج: نتیجه از خود لیمو بودن juiced در این شیوه شما را با برگ زرق و برق دار, آب بافت و ویسکوزیته. ایستاده میکسر روش شما را قادر به استخراج برخی از کسانی که خوشمزه اسانس مرکبات از پوست و گویا روشن مزه و طعم به لیموناد خود را.

من غذای آماده: من تنها به همراه داشت 1 فنجان آب برای تمام کسانی که لیمو, بنابراین من فکر نمی کنم آن را به بهترین آبمیوه اما لیموناد خود را تا به حال واقعا عطر و طعم خوب. من احساس می کردم همه مختصر و مفید خوبی از macerated نسخه اما در دور زمان کمتر.

روش: لیموناد تمرکز

در مورد این روش: لیموناد تمرکز بر چیزی است که ما می خواهم در نظر گرفته تا زمانی که ما در سراسر این روش از واقعی ساده است. شبیه به کلاسیک لیموناد و شربت ساده, روش, این روش ساده و باعث می شود یک شربت ابلیمو مخلوط است که فوق العاده شیرین و فوق العاده ترش است اما می اویختن در یخچال تا زمانی که شما در طلب یک لیوان. نهایی دستور لیموناد ساده ترین با قطعات برابر کنسانتره و آب.

نتایج: این تا حد زیادی روشن قهرمان لیموناد مهارت های نبرد. آن را تا به حال شیرینی کامل سطح و پس از کامل ترش. من فقط نگه داشته جرعه و بیش از بیش برای لذت بردن از آن شیرین/ترش سفر بیش از همه دوباره. هیچ روش دیگر بود تا من را برای ادامه راه این یکی بود.

من غذای آماده: وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من در مورد تمرکز کنید. این شربت ساده بالاتری شکر به نسبت آب و آب لیمو را به شربت ساده نسبت منجر به متعادل ترین عطر و طعم از همه روش ها. آن را به من به ارمغان آورد حق بازگشت به Bob Marley موزه. حتی بهتر از شما می توانید با تهیه این شربت ابلیمو در 15 دقیقه. شما می توانید آن را در دسته برای بعد از مصرف. من همچنین می خواهم که من تا به حال بیشتر کنترل با این روش; اگر من را نمی خواهید کل یک پارچ شربت ابلیمو در یخچال من, من می توانم نگه داشتن این تمرکز بر روی دست را به لیموناد شیشه ای هر زمان که من می خواستم.

بعد از تست 10 روش های مختلف یاد گرفتم که یک زن و شوهر از چیزهایی است.

زمانی که ما به عقب نگاه در بهار سال 2020 ما را به یاد داشته باشید این زمان که جهان به بشریت یک دسته از لیمو. خوش شانس برای شما, من همه کار سخت در پیدا کردن بهترین روش ممکن است به لیموناد. من درمان? قرار داده و در بیانسه لیموناد آلبوم و خودتان را به یک لیوان طراوت لیموناد آماده برای تابستان و شما احساس خیلی روشن تر در هیچ زمان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب