ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اسپاگتی, کدو باعث می شود راه خود را بر روی میز شام ما حداقل یک بار در ماه. من عشق خود را به آرامی شیرین, low-carb رشته های که من می توانید سس و nosh دانستن که من خوب فیبر افزایش در حالی که من در آن است. اما من تند رفتن در اطراف از یک روش پخت و پز به یکی دیگر از تلاش روش های مختلف در هر زمان. گاهی اوقات من خشنود نتایج (جداگانه al dente رشته) در حالی که بار دیگر من را تا پایان با یک کاسه از احساسات بیش از حد.

برای پیدا کردن یک روش من تکیه می کنند من تست هفت روش محبوب. این همه نیست, روش برای پخت و پز جادویی, کدو, البته, اما آنها هستند که به نظر می رسد به نظر می رسد اغلب در پخت و پز محبوب منابع و وب سایت.

هدف من این بود برای پیدا کردن یک روش پخت و پز است که آسان برای آماده سازی سریع در زمان پخت و در نتیجه کمی شیرین و کاملا al dente , اسپاگتی, کدو, رشته های. بعد از تست هفت روش مختلف دو روش برای پخت و پز اسپاگتی, کدو, در بالا آمد.

صبر چیست, اسپاگتی, کدو, به هر حال ؟ و آنچه که شما می توانید با آن انجام دهید ؟

چگونه ما آزمایش این اسپاگتی, کدو, روش پخت و پز

کدو: کدو ماکارونی من استفاده می شود در بازه زمانی در وزن از 2 تا 2 1/2 پوند است. من تا به حال به آنها را به خرید از فروشگاه های مختلف (من می توانم پیدا کردن به اندازه کافی در یک فروشگاه).

آزمون: پس از تلاش هر روش پخت و پز به من اجازه دهید کدو سرد کمی و حذف رشته. من طعم این رشته به عنوان-است و سپس چاشنی آنها را با نمک و فلفل و طعم آنها را دوباره.

زمان: زمان من ذکر شده شامل همه فعال به علاوه زمان پخت و پز است که ممکن است شامل برش کدو درآوردن دانه دمای پیش گرمایش فر و خنک کننده کدو کمی قبل از استخراج رشته.

رتبه: من دارای هر روش از یک مقیاس از 1 تا 10, از 10 نمایندگی کمال است. عوامل اصلی است که تحت تاثیر رتبه بندی شدند و بافت و طعم و مزه اما من نیز در نظر گرفته سهولت یا دشواری از روش.

اسپاگتی, کدو, روش بخار پز در مایکروویو

در مورد این روش: برای این روش من به دنبال دستورالعمل از Delish: من قطع اسکواش در نیمه درازا scooped دانه و غشای قرار گیرد و در این نیمه در مایکروویو امن ظرف (من با استفاده از 11×7 اینچ ظرف پخت). من پس از اضافه شدن آب به عمق 1 اینچ و microwaved در بالا کشف برای 20 دقیقه. این دستور می گوید این کدو باید “مناقصه و چنگال” در هنگام انجام می شود.

نتایج جستجو: بافت-عاقلانه نتایج خوبی داشت; رشته بودند کرکی و جداگانه با کمی بحران. اما عطر و طعم بسیار مطلوب و هنگامی که در برابر حفره دار برخی از روش های دیگر ایستاده بود به عنوان آبکی. این بود که اگر مایکروویو برافروخت دور اسکواش عطر و طعم.

من غذای آماده: این قطعا سریعترین روش — اما آنچه شما در به دست آوردن سرعت, شما از دست دادن عطر و طعم خود را.

اسپاگتی, کدو, روش بو کل

در مورد این روش: آمادگی برای این روش از مارتا استوارت نمی تواند آسان تر: به سادگی پیرس اسکواش بیش از همه با نوک یک چاقو و محل آن را بر روی یک ورق پخت. شما سپس کباب کدو در 375 درجه فارنهایت به مدت 1 ساعت 20 دقیقه کوه در می رم از این یک بار در مورد نیمه راه را از طریق و سپس اجازه دهید خنک شود (من رفتم 10 دقیقه). پس از سرد شدن برش های کدو در نیمه, و حذف دانه ها قبل از انصراف از رشته اسکواش.

نتایج: در حالی که نگه داشتن اسکواش دست نخورده را کمک به قفل در عطر و طعم دادن به آن متمرکز شیرینی آن متاسفانه ساخته شده از رشته های بیش از حد مناقصه مرز احساساتی. همچنین از بین بردن دانه پس از کدو آشپز است که کمی سخت تر از شما ممکن است فکر می کنم آنها تمایل به چسبیدن به و درهم رشته.

من غذای آماده: کار آماده سازی است که در واقع ساده است و ممکن است جذب کسانی که نمی مانند برش از طریق یک کل سخت کدو. اما عدم تبخیر در این روش تقریبا تضمین می کند که گوشت کدو خواهد بود کمی آبکی و بیش از حد نرم.

اسپاگتی, کدو روش: Slow Cooker (نصف و کل)

در مورد این روش: من به پایان رسید تا تلاش دو آرام پز روش. اول از پژوهنده آشپز است که به صورت آهسته پخت و پز کشت کدو نیمه با 1 فنجان آب در بالا به مدت 3 ساعت. دیگر از MyRecipes, تماس, برای, سوراخ کردن بدن, کل اسکواش چندین بار با چنگال و آهسته پخت و پز در LW با 2 فنجان آب به مدت 6 ساعت.

نتایج: با هر دو روش (نیمه تمام) کدو به پایان رسید تا کمی احساساتی با رشته های است که به راحتی شکست. نصف کدو خوردم و نه مطلوب اما کل اسکواش به حال خوب متمرکز شیرینی. به عنوان با برشته تمام روش های بالا از بین بردن دانه از کل آهسته پخته کدو کمی دست و پا گیر.

من غذای آماده: اگر چه بافت بود نرم تر از من ترجیح می دهم به طعم کل کدو دوست داشتنی بود.

اسپاگتی, کدو, روش بو نیمه در دمای متوسط

در مورد این روش: این روش که می آید از Skinnytaste, شما, برش کدو در نیمه درازا حذف دانه ها و غشاء و طبخ — برش-سمت — برای 1 دقیقه در 350°F.

يافته ها: اگر چه عطر و طعم بود فقط کمی شیرین و مطلوب در مقایسه با روش های دیگر اسکواش رشته بودند سادگی al dente و بسیار جداگانه. کدو به نظر می رسید کمی خشک تر از من می خواهم اما من که هر روز بیش از آبکی یا احساساتی.

من غذای آماده: این خوب است, روش هایی که تضمین می کند رشته های جداگانه به سس بالا به عنوان شما می خواهم.

اسپاگتی, کدو روش: فوری دیگ بخار

در مورد این روش: این روش من استفاده از دستورات ساده و واقعی در خود خلاصه ای از اسپاگتی, کدو, روش. پس از برش کدو در نیمی از طول و درآوردن دانه و غشای شما سوراخ کردن پوست چندین بار با چنگال. شما پس از آن به ترتیب بخار دندانه دار کردن در مسنجر قابلمه اضافه کردن 1 فنجان آب و محل کدو نیمه برش به سمت پایین روی رک (من تا به حال به شیب آنها را به آنها را به جا). شما پس از آن مجموعه اجاق گاز فشار بالا برای 10 دقیقه و انتشار سریع فشار در انتهای زمان پخت.

نتایج: من کدو حال al dente بافت با برخی خشنود ترد بخش است. این رشته از هم جدا شدند با متمایز بافت — در عبارت دیگر نه در همه احساساتی. این روش پخت و پز coaxed کمی از اسکواش شیرینی عطر و طعم ، هنوز کمی شیرین و مطلوب.

من غذای آماده: این یک روش سریع است که به شما می دهد بافت و عطر و طعم ملایم. اگر شما قصد اضافه کردن یک قوی سس که غلبه اسکواش به هر حال این یک روش خوب برای استفاده است.

اسپاگتی, کدو, روش بو حلقه

در مورد این روش: این روش از خوردن غذا دادن به پرنده شما برش کدو وسط به 1 1/2 اینچ ضخامت حلقه خراش از دانه های نمک و کمی روغن و ادویه و کباب در ماهی تابه ورق در 400 درجه فارنهایت به مدت 30 تا 40 دقیقه (من رفت و برای 35) و کوه در می رم از این حلقه بیش از 15 دقیقه. شما سپس سرد کدو کمی پوست دور پوست و جدا کردن رشته با چنگال. (یک نکته است که من چیزی کمی متفاوت: من برش از طریق هر حلقه به طوری که به جای اسکواش رشته سیستم عامل من دیگر اسکواش رشته Cs.)

نتایج جستجو: سایت ادعا می کند که این روش را به شما بدهد “بلند ماکارونی-مانند رشته و ماکارونی کدو نیست که آبکی.” من می توانم آن را می گویند بهتر است که دقیقا آنچه که من کردم. حتی بهتر بود و طعم: شیرین با یک بو داده کاراملی غنای.

من غذای آماده: برش سخت خام کدو به حلقه است کمی روی حیله و تزویر بنابراین آماده می شود برای اطلاعات بیشتر درگیر دبستان. من در بر داشت که ساخت برش کوچک با یک دندانه دار چاقو بریده شده تمام راه را در اطراف کدو و سپس کشیدن چاقو به اتصال “نقطه” بود آسان تر از تلاش برای فشار زیادی چاقو آشپز از طریق. کمی اضافی دبستان کار به شما پاداش با طولانی ترین رشته ممکن است عطر و طعم بزرگ و فوق العاده al dente بافت.

اسپاگتی, کدو, روش بو نیمه در درجه حرارت بالا

در مورد این روش: برای این روش استفاده کردم فقط کدو دستورالعمل (مرحله 1) از نیویورک تایمز‘s پخته اسپاگتی, کدو, دستور العمل (کامل دستور العمل شما در پایان کدو با پنیر و پودرهای سوخاری و سبزیجات). شما نصف کدو درازا حرکت شبیه چمچه زنی دانه با قلم مو کمی روغن و فصل را با نمک و فلفل. و سپس شما ذخیره کردن کدو نیمه برش به سمت پایین روی یک کاغذ اندود ورق تابه و کباب در 450 درجه فارنهایت به مدت 35 تا 40 دقیقه — معدن انجام شد پس از 35.

يافته ها: در این روش به همراه داشت اسکواش با جالب کاراملی لبه و متمرکز کدو, شیرینی. بافت ارائه شده هر دو al dente رشته و برخی از جیب روغنی (نه احساساتی) نرمی. حتی اگر من تست و مزه بسیاری از کدو من متوقف شد و بلعیدم کل کدو نیمی در نقطه.

من غذای آماده: کمی روغن و در حرارت بالا رفتن به یک راه طولانی در اینجا به شما عطر و طعم فوق العاده و بافت. آن را نسبتا سریع روش بیش از حد.

چگونه به طبخ اسپاگتی, کدو,

برای بهترین نتیجه شما باید مایل به قرار دادن در گریس آرنج کمی و/یا صبر. موفق ترین روش را به شما کت کدو با روغن کمی قبل از پخت در حرارت نسبتا بالا. سریعترین و ساده ترین روش ها به سادگی سقوط یک آپارتمان کوچک در هر دو طعم یا بافت — و یا هر دو. در حالی که سهولت در پخت و پز تمام و یا در مایکروویو جذاب اضافی طعم برشته با گوشت در معرض به طور مستقیم به گرما واقعا باعث بهبود عطر و طعم.

آیا این بازی با راه خود را از پخت و پز اسپاگتی, کدو? به ما بگویید اگر ما از دست رفته یک روش و یا اگر این است که چگونه شما آن را انجام بیش از حد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im