زمان پول است, آن نمی باشد?

اگر شما در یادگیری برای مدیریت زمان خود را کارآمد شما می توانید تسخیر هر کار در جهان است. از آرامش درونی به بهره وری کار و بهره وری, مدیریت زمان یک مهارت است که می تواند کمک به شما در دستیابی به همه آنها را.

پس چه همه این ها چیست و چگونه می تواند به شما در رسیدن به آن ؟

خوانده شده در برای پیدا کردن همه چیز شما نیاز به دانستن.

مدیریت زمان چیست?

اصطلاح ‘مدیریت زمان’ است بسیار خود توضیحی:

به این معنی مدیریت زمان خود را.

در پایان روز همه شما رو 24 ساعت.

از این حداقل 6 تا 9 ساعت خواب صرف هستند که توسط کارشناسان توصیه می شود.[1] یک زن و شوهر از ساعت استفاده می شود به دبستان و خوردن وعده های غذایی. اضافه کردن 3 تا 4 ساعت از رفت و آمد بودن در ترافیک گیر کرده و جزئی دیگر چالش های غیر منتظره.

پس همه شما با چپ است که 10 تا 12 ساعت و یا گاهی اوقات حتی کمتر است.

در این زمان شما نیاز برای تکمیل کار خود را, وظایف, مطالعه, مدیریت یک سرگرمی مراقبت از خود معاشرت و صرف وقت با خانواده خود را. رویدادها و مناسبت های خاص هستند و یک داستان دیگر تمام.

چگونه می توان در مقابله با خیلی در چنین زمان کمی?

هنر از انجام این کار بدون از دست دادن ذهن خود را دقیقا همان چیزی است مدیریت زمان است.

چرا مدیریت زمان مهم است ؟

خوشبختانه یا متاسفانه شما نمی توانید انتخاب کنید به جست و خیز مدیریت زمان است.

زندگی در یک جهان اجتماعی نیز به معنی داشتن برخی از مسئولیت. بدون انجام این شما می توانید زنده ماندن.

تبلیغات

شما باید به کار برای کسب درآمد است. شما نیاز به پول قادر به غذا خوردن. اگر شما نمی شما را به مرگ از گرسنگی مردن. اگر شما به طور کامل منزوی کردن خود سلامت روحی و روانی رنج می برند. شما باید به برخی از منبع سرگرمی برای نگه داشتن ذهن خود را تازه.

این است که چرا مدیریت زمان مهم است. شما باید یاد بگیرند که برای مقابله با زمان خویشتن داری خود را خوب است.

بدون مدیریت زمان به شما خواهد شد تنها استرس خود را. شما را مجبور به قربانی کردن یک زندگی معنی دار که در نتیجه همه چیز را در رفتن به سراشیبی, ذهنی, عاطفی و جسمی.

شما در حال یکی است که نیاز به مدیریت زمان مانند یک حرفه ای.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چرا مدیریت زمان مهم: چرا مدیریت زمان مهم است ؟

تکنیک های مدیریت زمان

مهم نیست که چقدر استادانه درست شده خود را به انجام لیست است یا چگونه در حداقل زمان خود را اگر شما به دنبال روش های درست همیشه وجود دارد اتاق به اندازه کافی برای انجام وظایف خود را در یک روز.

1. هیئت

هیئت قابل توجه روش برای مدیریت پروژه های بزرگ در محل کار. آن است که به طور خاص مناسب برای کار و وظایف مربوط. این روش نیاز به توزیع وظایف جزئی در میان یک گروه از مردم برای رسیدن به اهداف بزرگتر در پایان.

اگر شما با هدف ایجاد یک دیجیتال کمپین بازاریابی شما می توانید این کار را به چند مولفه است. اختصاص فردی کوچک از وظایف مختلف کارکنان به طوری که هر کس می تواند کار به طور همزمان به تولید یک کمپین در حداقل زمان.

اگر یک فرد به کار در کل یک پروژه آن را در هفته به منظور توسعه. اما با این هیئت این پروژه می تواند در عرض چند ساعت.

اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به نماینده موثر: چه هیئت و, چگونه آن را افزایش تیم مدیریت ؟

2. اولویت

گاهی اوقات هنگامی که شما چیزهای زیادی برای انجام و زمان کمی برای انجام این کار, شما ممکن است شیرجه رفتن به سمت راست حجم کار بدون فکر کردن در مورد آن را برای اولین بار.

هرگز انجام این کار است.

اول از طریق خود را از لیست وظایف برای روز و اولویت بندی کنید. به این ترتیب حتی اگر شما از زمان اجرا تا پایان روز شما نمی خواهد از دست رفته در هر چیزی فوق العاده مهم است.

بهترین راه برای استفاده از این روش این است که با یادگیری چگونه به اولویت بندی به خصوص وقتی که همه چیز به نظر می رسد به همان اندازه مهم است و شما لازم نیست که ساعت را به اندیشیدن در این فهرست است.

تبلیغات

نگاهی به در چگونه به اولویت بندی مناسب: چگونه به اولویت بندی مناسب در 10 دقیقه و تا 10X سریعتر کار

3. بلوک برنامه ریزی

چه راهی بهتر برای مدیریت زمان نسبت به ایجاد یک برنامه ؟ و نه فقط هر برنامه اما یک بلوک برنامه.

بنابراین آنچه که شما آن را تقسیم وقت خود را به بلوک های ساعت یا دقیقه با این حال شما می خواهید.

سپس به شما اختصاص یک وظیفه برای هر بلوک.

هدف اصلی این است که برای مقابله با کمتر وظایف در هر روز, اما با آنها انجام می شود در زمان اختصاص داده شده-قاب. این یک روش برای نگه داشتن مغز متمرکز شده است.

اگر شما یک کمی از همه چیز هر روز مغز شما خواهد بود همه جا. بنابراین بلوک برنامه ریزی روش توصیه می کند با یک چیز اتمام و سپس حرکت بر روی بعدی.

اطلاعات بیشتر در مورد بلوک های برنامه ریزی: چگونه برای افزایش بهره وری خود را با بلوک های برنامه ریزی

4. اقامت متمرکز

حقیقت گفته شود اگر شما می تواند نگه داشتن خود را متمرکز شده است شما می توانید در پایان هر کار سریع تر.

بخش عمده ای از مدیریت زمان استفاده از هر واحد دوم مولد. شما می توانید این ویدئو اگر ذهن خود را متمرکز بر روی کاری که در دست و بدون هر گونه حواس او را پرت.

چیزهای کمی وجود دارد شما می توانید ترکیب در روال خود را برای بهبود تمرکز خود را از قبیل انتخاب یک ساختار محیط زیست به کار بر روی. در اینجا نحوه: چگونه به ماندن متمرکز و پریشان نیست

5. غلبه بر تعلل

با داشتن 10 ساعت به انجام 10 چیزهایی که ممکن است صدا غیر ممکن است.

اما حقیقت این است که شما می توانید به راحتی فشار در تمام کارهای لازم در این قاب زمان اگر شما جلوگیری از هدر رفتن وقت خود را.

باور کنید یا نه, تعویق بزرگترین دشمن از مدیریت زمان است.

شما احتمالا در حال حاضر می دانستم که. اما چه شما ممکن است بدانید که چگونه برای غلبه بر این عادت بد است.

تبلیغات

خوب شما باید برای شروع با شناسایی زمانی که شما در حال procrastinating. شما می توانید به دنبال راهنماهای آنلاین در دسترس برای جلوگیری از procrastinating و بهبود بهره وری خود را.

یکی از چیزهایی که شما باید نگه دارید در ذهن است که آن را طول می کشد یک تلاش آگاهانه برای از بین بردن تعلل از روال خود را. شما باید به شکل از زمانی که شما آن را انجام و سپس با زور و اجبار خودتان جلوگیری از قرار دادن چیزهای مهم.

در اینجا شما می توانید یادگیری برخی از راهنمایی در غلبه بر تعلل: آنچه که تعلل و چگونه به آن را متوقف کند (راهنمای کامل)

6. یادگیری نه گفتن

فقط به خاطر اینکه شما در حال یادگیری به مقابله بیشتر در زمان کمتر به این معنا نیست شما باید بیش از بار خود را.

یک بار دیگر اولویت بندی آنچه به شما اختصاص داده ، اگر چیزی است که خارج از شرح شغل خود را نه شور و شوق خود را و یا نه را برای شما به سادگی می گویند هیچ.

آن را ممکن است به عنوان بی ادب, و شما ممکن است احساس اضطراب سخت و ناگهانی از گناه. اما شما همیشه می توانید یادگیری برای گفتن در راه مودبانه برای مقابله با هر دو این مسائل بدون ایجاد هر گونه استرس اضافی به خودتان.

پیدا کردن آن را دشوار است به هیچ می گویند ؟ این مقاله می تواند کمک: چگونه برای گفتن ندارد و زمانی که شما احساس می کنید شما می توانید فقط بگو بله

7. با استفاده از روش Pomodoro

Pomodoro روش یک روش کار در فواصل کوتاه.[2]

در واقع شما در تنظیم یک 25 دقیقه تایمر و تمرکز بر روی یک کار در دست و بدون هر گونه حواس او را پرت.

پس از یک Pomodoro یا 25 دقیقه فاصله است بیش از, شما را به یک استراحت از بیش از 5 دقیقه.

5 دقیقه استراحت است به اندازه کافی برای شارژ بهره وری خود را اما نه به اندازه کافی بلند برای شکستن کار خود را به سرعت. آن را می دهد ذهن خود را رضایت گرفتن یک استراحت و بدون اجازه دادن به مغز خود را از دست بدهند دنباله آن تمرکز است.

پس از 4 Pomodoros شما می توانید درمان خود را به یک استراحت طولانی از 15 تا 30 دقیقه است. شما می توانید افراط در فعالیت های خوردن یک میان وعده و یا به سادگی به استراحت. این است یک راه عالی برای نگه داشتن شما را از گرفتن خسته وظایف است که شما مشغول به کار برای مدت زمان طولانی در حال حاضر.

با تنظیم یک تایمر شما در حال دادن به مغز خود را در یک جهت. ذهن خود را می داند که آن را به تمرکز بر روی یک چیز برای یک مقدار مجموعه ای از زمان.

شما همچنین می توانید 5 دقیقه استراحت به عنوان یک درمان برای ذهن خود را به نظر می رسد به جلو به. از این رو, شما خود را افزایش کلی تمرکز و بهره وری.

تبلیغات

پیدا کردن که چرا این روش Pomodoro است بهترین بهره وری تایمر.

گاهی فقط دانستن کافی نیست.

یادآوری مداوم یک تکان دادن در اینجا وجود دارد و یک سیستم پشتیبانی لازم برای نگه داشتن شما هل دادن در مسیر حق.

این است که در آن ابزارهای مدیریت زمان به نجات آمده است.

مغز شما ممکن است موافق با همه چیز شما را خوانده است. اما تکرار مداوم است که نیاز به طرح این در ذهن شما به آن عادت. این است که چرا مدیریت زمان, راهنما و کتاب اثر ورزش.

در اینجا است که یک لیست طولانی از مربوطه کتاب مدیریت زمان است که می تواند به شما کمک کند در این زمینه: 10 بهترین کتاب مدیریت زمان برای حداکثر بهره وری

هر یک دارای یک رویکرد متفاوت و مناسب با افراد مختلف خواندن و سبک های یادگیری. را انتخاب کنید هر کدام یکی از شما می خواهم بهترین را به استفاده از یک متخصص نظر.

در حال حاضر حتی زمانی که ذهن خود را به تمام دانش شما هنوز هم ممکن است قادر به مدیریت زمان به اندازه کافی. این است که چرا شما نیاز به کمک از برنامه های کاربردی.

برخی از برنامه های کاربردی در خدمت هدف پاسخگویی در حالی که دیگران خود را نگه دارید to-do list سازمان یافته به شما استرس.

برخی از برنامه ها مانند تمرکز تقویت تمرکز تکنیک Pomodoro. بنابراین اگر شما پیدا کردن آن مفید باشد, یک برنامه مثل این یکی که کمک خواهد کرد که شما صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان.

برخی از ابزار به شما اجازه می دهد برای ضبط چقدر زمان شما در حال هدر رفتن و که در آن شما صرف بقیه از وقت خود را. هنگامی که شما این اطلاعات را در مقابل شما, سپس شما می توانید اولویت بندی و تغییر روال خود را به جای بهره وری بیشتر.

خلاصه

اگر شما می خواهید یک سازمان, استرس, زندگی بدون به خطر انداختن روابط خود کار و زندگی یا سلامت روانی شما باید شروع به استفاده از این توصیه می شود تکنیک های مدیریت زمان در کار و زندگی شخصی.

دانلود برنامه های کاربردی است که افزایش بهره وری خود را و خواندن کتاب است که شما را تشویق به سوی یک زندگی بهتر است.

لذا شما در کنترل, چگونه زندگی خود را می رود.

خوشبختانه, آن را بسیار آسان به دنبال همراه با این نکات, و هر کسی می تواند به سود منافع خود را.

بیشتر نکات مدیریت زمان

عکس های اعتباری: Simon Daoudi از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im