شما باید Toasting ادویه جات ترشی جات در خانه

می خواهید برای دریافت اساسا محتوا راه قبل از این مقالات آمار سایت ؟ مشترک شدن در مجله چاپ ما که در آن ما کشف یک موضوع واحد در هر ماه است. این زمان در اطراف: چگونه برای شروع یک ادویه جمع آوری و قرار دادن آن را به استفاده از.

تصور کنید که زندگی خود را در سیاه و سفید. وقتی پاییز می آید در اطراف درختان به نوبه خود از خاکستری به…سایه های خاکستری. زغال اخته به نام grayberries. و تمشک هنوز هم به نام تمشک. خود را به تمام جهان خاکستری است. و سپس تصور کنید که یک روز شما را از خواب بیدار و وجود رنگ است. جهان درخشان است. یک نمایش زیبا. شما در حال زندگی در گوش رفو Wizard of Oz. است که دقیقا چه اتفاقی می افتد زمانی که شما را متوقف و با استفاده از قبل از زمین ادویه جات ترشی جات و شروع toasting تمام ادویه جات ترشی جات در خانه. شما را در یک بعد کاملا جدید از عطر و طعم شما هرگز نمی دانستند.

شاید که کمی اغراق اما فقط کمی. اگر شما را خوانده ام در واقع قبل از اینکه شما می دانید که ما طرفداران بزرگ از خرید ما تمام ادویه جات ترشی جات و سپس toasting و خرد کردن آنها را درست قبل از اینکه ما شامل آنها را در یک دستور غذا. ما این کار را به خاطر تمام ادویه جات ترشی جات باید طولانی تر عمر از زمین هستند.

هنگامی که شما خرید قبل از زمین ادویه جات ترشی جات شما اصل خرید یک سایه از چه ادویه یک بار بود. دقیقه یک ادویه است که زمین از آن شروع به از دست دادن عطر و طعم. این بدان معناست که زمین گشنیز است که نشسته است در پشت ادویه کشو برای دو سال گذشته نیست و طعم بسیار شبیه گشنیز در همه. به ادویه به عنوان طعم غنی و پر جنب و جوش به عنوان آنها احتمالا می تواند شما می خواهید برای تست آنها را کامل در خانه.

Toasting ادویه جات ترشی جات در آشپزخانه خود یک فرآیند ساده است که زمان زیادی نیاز ندارد, تلاش, و یا فن آوری است. همه شما نیاز است یک کتری یک stovetop و هر ادویه جات ترشی جات شما می خواهید به توست. دریافت کردن یک کتری خشک (بدون نفت) که به اندازه کافی بزرگ است که تمام ادویه جات ترشی جات مناسب می تواند در یک تک لایه—این تضمین می کند حتی پخت و پز. سپس آن را روی حرارت متوسط و نمی گام به دور از اجاق گاز است.

گرما تساوی روغن ها از ادویه جات ترشی جات, با تاکید بر و emboldening عطر و طعم. سازمان ملل متحد-تست زیره مانند طعم زیره, اما تست زیره ؟ چیزهای که مانند طعم زیره را با اعتماد به نفس بیشتر ، و این همه به لطف آن منتشر روغن.

پس چگونه شما می دانید که ادویه جات ترشی جات خود شده اند تست? وجود دارد چند دال. اول شما متوجه یک تغییر در رنگ خود را در ادویه جات ترشی جات. آنها را تیره که گرما شروع می شود را به اثر. شما همچنین ممکن است شنیدن صحبت کردن ادویه جات ترشی جات. نه ، صحبت کردن نیست. ظاهر. برخی از ادویه جات ترشی جات پاپ به عنوان آنها توست. آن را کاملا سرد اگر آنها نمی, اما دمدمی نیست اگر آنها را انجام دهید. و شما نیز متوجه بوی خوبی تست آجیل را از یک عطر خوشبو. کل فرایند به طور کلی طول می کشد بین 2-4 دقیقه بسته به اندازه دسته ای.

مطمئن شوید که به حذف ادویه جات ترشی جات از کتری بلافاصله. حتی اگر شما را خاموش گرما و ادویه جات ترشی جات ادامه خواهد داد تا نان تست را در حرارت باقی مانده از پان. انتقال ادویه جات ترشی جات خود را به یک کاسه یا rimmed ورق پخت به عنوان به زودی به عنوان آنها ضربه نقطه شیرین.

عکس های لورا موری, مواد غذایی, طراحی با کت Boytsova

از اینجا, شما سخت کار کردن. اگر شما یک هاون و دسته هاون عالی. که ابزار مورد علاقه ما برای آسیاب ادویه جات ترشی جات. اگر شما لازم نیست هیچ نگرانی در همه. شما می توانید ذخیره کردن ادویه جات ترشی جات خود را بر روی یک ورق پخت و درهم شکستن آنها را با یک شیشه ای پاینت یا سنگین لیوان و یا شما می توانید آنها را در یک کیسه و درهم شکستن آنها را با یک پتک است. یا شاید شما واقعا به آن و خرید یک چرخ ادویه.

اما یک کلمه از هشدار: اگر شما خود را در ادویه جات ترشی جات بیش از حد, بیش از شروع. سوخته ادویه جات ترشی جات طعم تلخ و تهاجمی بنابراین اگر ما فقط صحبت کردن در مورد یک زن و شوهر دقیقه از زمان خود را بهتر است فقط نان تست یک دسته جدید. این رنگارنگ و درخشان تند, جدید, جهان شما زندگی می کنند آن را در. بهترین نگه داشتن آن مزه به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است.

نیاز به یک دستور غذا برای کسانی که تست ادویه جات ترشی جات ؟

Image may contain Dish Food Meal and Plant

ورق-پان گفتگوی Garam مرغ

ورق-تابه شام ندارد به خسته کننده! خواباندن مرغ در, خامه, دارای مزه تند چاشنی ماست شما می شود یک آبدار و فوق العاده مناقصه نتیجه از آنجا که شما در حال برشته سبزیجات خود را در همان ورق پان به عنوان گوشت آنها در حال رفتن به انتخاب کنید تا تمام کسانی که مرغ خوشمزه-y طعم. همه در یک شام مثل این خطر بودن نوع یک-توجه داشته باشید که به همین دلیل است که تند, اسیدی, herby در پایان نمک و فلفل است که کلید آن آشنایی کنتراست و به ارمغان می آورد همه چیز با هم.

مشاهده دستور غذا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>