2 کوچک (اما مهم!) همه چیز شما احتمالا نه خود را انجام می دهند فریزر یخ ساز

تصور این صحنه: این یک بعد از ظهر گرم و شما اشتیاق برای یک نوشیدنی سرد. شاید اسپرسو سرد و یا شاید آن را یک مارگاریتا. اما انتخاب نوشیدنی است که در کنار نقطه; ou فقط نیاز به چیزی سرد و آمار. بنابراین شما به خود یخ ساز خود را برای پر کردن فنجان با مکعب. تنها به شما در رسیدن به در برای پیدا کردن یک غول ناهموار منجمد بلوک. زمان برای گرفتن یک کره چاقو و تراشه دور.

چه می شود اگر شما می تواند به جلوگیری از این همه بیش از حد-سناریوی مشترک در دسترس نباشد ؟ شما کاملا می توانید. بهینه سازی جریان خود را در فریزر یخ ساز است که به عنوان آسان که با نگه داشتن این دو تا کارهای تعمیر و نگهداری.

1. لرزش یخ bin به عنوان آن را پر می کند.

به یخ bin خوب تکان دهید و سپس به هر حال. (بهترین زمان برای انجام این کار این است که وقتی شما می شنوید سطل پر کردن با یخ. هنگامی که مکعب گیر آنها می تواند تا حد زیادی مشکل تر برای جدا کردن.) به این ترتیب, شما نگه داشتن تکه های یخ به هم چسبیده زمانی که آنها کاهش یافته و از سینی و شما کمک به افزایش جریان هوا در اطراف مکعب به طوری که آنها کمتر به احتمال زیاد برای پایان دادن به هم چسبیده.

2. تخلیه سطل از زمان به زمان.

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک زباله اما گاهی اوقات شما باید آن همه کمپرسی و فقط بیش از شروع (در مقابل chiseling دور با چاقو کره). این نیز کمک خواهد کرد که نگه داشتن raker نوار کمک می کند که توزیع یخ به طور مساوی در سراسر bin پاک کردن به انجام کار خود را.

اگر یخ های ایجاد شده در اطراف نوار آن را نمی توان توزیع یخ و که منجر به حتی بیشتر توده. (یخ ساز ممکن است متوقف کردن کار در مجموع اگر این مشکل بیش از حد بزرگ است.) برای جلوگیری از این اتفاق کمپرسی یخ خود را bin از زمان به زمان. اگر وجود دارد دشوار است برای حذف ice تجمع در اطراف نوار و یا در جایی دیگر در بن اسپری کمی از روغن پخت و پز و یا استفاده از آب گرم برای ذوب آن. سپس خالی کردن سطل خود را در سینک آشپزخانه شسته بن کردن و شروع تازه است.

آن را ممکن است احساس مانند یک بدون هیچ زحمتی در حال حاضر اما شما خودتان بعد تشکر هنگامی که شما جرعه جرعه در مورد علاقه خود را, نوشیدنی های سرد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>