5 کاملا آسان و بدون گرمای تابستان شام

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ما آمار آ

توسط DASTESALAMATT در 28 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما آمار آن نقطه در تابستان که در آن روز بسیار داغ و مهم که در تهویه مطبوع به سادگی نمی تواند نگه دارید تا زمانی که من به نوبه خود در فر. من شام روال منتقل شده شامل نور بیشتر و تازه, سبزی-سنگین گزینه های است که نیاز به آمادگی بیشتر و مونتاژ از واقعی پخت و پز در اجاق گاز. در حال حاضر من قصد دارم همه در یک صف از ساده ترین و در تابستان به شام من می دانم. آنها در حفظ و فر و اجاق خاموش و بدون نیاز به کوره و یا جلو و آرام پز یا فوری گلدان. هر وعده غذایی نیاز به چیزی بیش از برخی از سفت تکان دهنده و مونتاژ. در اینجا چیزی است که من تغذیه خانواده من این هفته است.

دوشنبه: مدیترانه تن ماهی و لوبیا سفید, سالاد با سس پستو سرکه بریزید

برای نگه داشتن شام در آسان سمت من دبستان سبزیجات در پیش من و همسرم را جمع ما خود را رول. به جای میگو من قصد تعویض در خرد دوار جهت کباب کردن مرغ, مرغ و ذخیره مرغ مانده برای پنجشنبه شام.

دریافت دستور العمل: رول تابستان

چهار شنبه: Caprese آووکادو نان تست

تنها چیزی که بهتر از صبحانه برای شام نان تست برای شام. من به تازگی impulse-خرید یک کیسه آوکادو در Costco, که بدان معنی است که من مشغول به کار آنها را به شام و صبحانه و ناهار) تقریبا در هر فرصتی من.

دریافت دستور العمل: Caprese آووکادو نان تست

پنج شنبه: سرد مرغ کنجد و سالاد ماکارونی

چیز های مورد علاقه من در مورد این ماکارونی سالاد (به غیر از پانسمان; به طور جدی آن را بهترین) است که آن را می سازد بسیاری که به معنی ناهار تحت پوشش از طریق آخر هفته. در حالی که رشته فرنگی برنج خیس خوردن در یک کاسه آب جوش من فقط به اندازه کافی زمان برای تکه تکه باقی مانده از دوار جهت کباب کردن مرغ, مرغ, دبستان سبزیجات و هم بزنید و سس را با هم.

دریافت دستور العمل: سرد مرغ کنجد و سالاد ماکارونی

پنج شنبه: لوبیا سیاه و ذرت Burritos

خوب این دستور در واقع برای سالسا, اما راه های مورد علاقه من به خوردن آن پر شده است در داخل یک نان ذرت مکزیکی. من هم لایه در برخی از قطعه قطعه آووکادو و یک دسته علف و غیره از ماست یونانی.

دریافت دستور غذا: لوبیا سیاه و ذرت سالسا

جدید برای برنامه ریزی وعده های غذایی? از اینجا شروع کنید.

زیر کلیک کنید برای دریافت راهنمایی های بیشتر بینش ها و ایده های ما از برنامه غذایی باشگاه خدمه و خوانندگان مثل شما.

برنامه ریزی وعده های غذایی همیشه آسان نیست — به خصوص اگر شما فقط شروع کار. اما ما در حال شرکت مؤمنان که این راز استرس-رایگان شام weeknight. ما می خواهیم برای کمک به شما در پیدا کردن الهام بخش و کاهش برخی از نقاط درد آمده که با گرفتن شام روی میز شب پس از شب که آیا شما در حال پخت و پز و یا یک خانواده چهار یا پنج. هر هفته ما به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی جدید و طرح راه حل های سفارشی به طور خاص برای شما از خواننده درخواست و یا از یک مهمان نویسندگان برای هفته آینده برنامه غذایی!



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن