5 استفاده می کند به صورت نصف و نیمه (به غیر از در قهوه خود را)

نیم و نیم است که یکی از متنوع ترین مواد در یخچال. شما ممکن است تنها استفاده از آن هر روز صبح در قهوه خود را, اما آن است که یک جایگزین مفید برای شیر در پخت باعث می شود سس پاستا creamier و می توانید اضافه کردن عطر و طعم و بدن به gravies و تابه سس. آن را به عنوان سنگین به عنوان کرم در عین حال بیشتر گرد از شیر ساده و آن را نگه می دارد در حالی که بیش از حد.

اگر شما به خودتان پیدا کنید با مازاد از نصف و نیمه شما می توانید یخ آن را برای استفاده در آینده (به سینی مکعب یخ برای آسان به استفاده از قاشق بخش) و یا شما می توانید سعی کنید یکی از این پنج راه برای استفاده از کمی یا زیادی از نصف و نیمه.

برای این کار شما نیاز به بیش از یک و نیم پاینت استفاده بیحال شدن در یخچال ، Panna cotta فقط نیاز به یک بیت از شکر و unflavored ژلاتین را به یکی از محبوب ترین در جهان سرد دسر.

2. اونا تا بهترین شکلات یخ کرم.

مطمئن شوید که شما می توانید استفاده کنید که نصف و نیمه را به یک ساده سس شکلات برای شکوه بستنی اما چرا همه چیز را فقط یک کمی بیشتر و شکلات و بستنی که نصف و نیمه مازاد? این دستور نیازی به تخم مرغ و یا کرم های سنگین و به راحتی می توان با مخلوط کردن بدون بستنی ساز.

3. طبخ creamier تخم مرغ نیمرو.

دستور زیر برای scambled تخم مرغ در مایکروویو اما ما گاهی اوقات نیز اضافه کنید و کمی نیم و نیم به ما تخم مرغ به عنوان ما تلاش آنها در stovetop. اضافه کردن چند قاشق غذاخوری به ضرب و شتم تخم مرغ و سپس به آرامی طبخ را روی حرارت کم (که بهتر است برای ساخت خامه تخم مرغ — نصف و نیمه یا نه).

4. لباس ماکارونی شب با یک چلپ چلوپ.

به صورت کلاسیک سس پاستا کمی نیم و نیم می رود و با گوجه فرنگی کمک می کند تا سس کت ماکارونی و بعد اضافه می کند. شما لازم نیست برای ایجاد یک سس خامه نفسه یا حتی سس به نوبه خود شیری — فقط چند قاشق غذاخوری آن را انجام دهد.

5. پور یک کوکتل (و یا فقط به قهوه خود را ارتقا).

مانند سفید روس ها اما نه ایده داونینگ یک لیوان خامه سنگین? استفاده از نصف و نیمه به جای. یک چلپ چلوپ مخلوط با Baileys بیش یخ بیش از حد خوب است. به صورت روزانه مصرف کنندگان قهوه شما می توانید صبح خود را در جام حذفی با این 3-مواد تشکیل دهنده قهوه و دستور العمل که طعم بهتر از استارباکس’ شیرین.

چه استفاده های دیگر شما باید به صورت نصف و نیمه?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im