قبل و بعد از: $100 قبل از این تیره آشپزخانه را به یک بازی سرگرم کننده و رنگارنگ نقطه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک مقیاس کامل بازسازی آشپزخانه است یک پروژه بزرگ که شامل مقدار زیادی از وقت و پول و توجه است. اشلی, Wilson, در خانه با اشلی, برنامه ریزی شده بود چیزی بزرگ برای آشپزخانه کوچک در 890 فوت مربع خانه که شامل تخریب دیوار و جایگزینی کابینت و کانتر در میان چیزهای دیگر. “اما پس از آن COVID-19 اتفاق افتاد و من دیگر نمی تواند منبع اقلام مورد نیاز من برای کامل روده برای فضا” اشلی می گوید. او در حال حاضر می خواهم دستور جدید رویای لوازم اما گیر کرده بود در یک دوره انتظار برای هر چیز دیگری.

آشپزخانه خود را کاربردی بود اما نه دقیقا الهام بخش است. “این واقعا تیره و سبک من نیست در همه. قهوه ای کانتر گرانیت و backsplash بودند به خصوص در چشمان من” اشلی می گوید. او نمی خواهید به نگه داشتن زندگی با یک آشپزخانه که bummed او را اما او واقعا نمی خواهید به تخلیه یک دسته از پول به چیزی که او برنامه ریزی شده بود در حال تغییر بعد از آن در سال ،

پس اشلی تصمیم گرفت تا خودش یک چالش: تا چه حد می تواند او را در ساخت این آشپزخانه احساس بیشتر شبیه به خود را بدون رفتن بیش از $100?

معلوم است خیلی دور! جدید فیروزه بزرگ ایرانیان محدوده و تطبیق یخچال کمک کرد تا یک تن در اعطای وام های کوچک آشپزخانه تن از شخصیت اشلی می خواستم برای ساخت خود نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل. او شروع به نقاشی کاهش کابینت شیرین رژگونه صورتی (Behr را نوعی کیک کوچک صورتی). چرا که او کل آشپزخانه به مقدار فقط یک دیوار کابینت پروژه را در طولانی نیست. بعد او نصب وینیل فیلم با faux سنگ مرمر نگاه بیش از کانتر. “این بسیار روی حیله و تزویر برای برش وینیل فیلم برای کانتر در اطراف شیر آب و سینک” اشلی می گوید. “کامل نیست, اما آن را به اندازه کافی خوب به یک گروه کمک در فضا تا زمانی که من می تواند انجام این نوسازی کامل.”

برای تکمیل لوازم جدید’ فیروزه ای رنگ, اشلی انتخاب یک ماهی مقیاس الگوی پوست و چوب backsplash در رنگهای آبی و سبز. “گرفتن تماس با کاغذ اندود شده تا در backsplash گرفت اما پس از آن آغاز شد آن رفت و خیلی سریع” اشلی می گوید.

کل هزینه برای مینی refresh در آمد تحت هدف از $100 و اشلی را خوشحال نگاه کنید. “من دوست دارم که چگونه آن را احساس می کند — روشن و روح و نور و سرگرم کننده,” او می گوید. به علاوه این تغییرات موقت یک راه عالی برای سعی کنید از رنگ ها و روند بعد از نوسازی. “زمانی که من بزرگ بازسازی آشپزخانه من احتمالا دقیق تر backsplash از پری دریایی در مقیاس تماس با کاغذ backsplash مرسوم در حال حاضر” اشلی می گوید. “اما آن را سرگرم کننده برای تست کردن یک راه حل موقت!”

برای هر کس دیگری که احساس می کند مانند آنها زندگی با یک فضای آنها را دوست ندارد تا زمانی که آنها می توانید یک واقعی معامله و عوض کردن اشلی را توصیه این است که بهار برای برخی از ارتقاء به شما کمک کند عشق خود را فضایی در میان است. “اگر شما نمی توانید هزینه یک آشپزخانه بزرگ عوض کردن این بدان معنا نیست که شما نمی توانید گام های کوچک برای عشق خود را به فضای بیشتر” اشلی می گوید. “داشتن آشپزخانه نگاه نزدیک به زیبایی خود را خواهد شما را شادتر بیشتر به طبخ و زندگی در فضا است.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

مگان بیکر

صفحه اصلی پروژه های ویرایشگر

مگان یک نویسنده و ویرایشگر است که دارای تخصص در خانه, ارتقاء, proiecte DIY, هک و طراحی. قبل از درمان با آپارتمان او یک ویرایشگر در HGTV مجله و این خانه های قدیمی, مجله. مگان دارای مدرک لیسانس در مجله روزنامه نگاری از دانشگاه نورث وسترن را Medill مدرسه روزنامه نگاری. او خود آموخته وزن پتو خبره.

دنبال مگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de