من سعی کردم بسیاری از شیشه پودر سیر به عنوان من می توانم دست من — این است که من توان خرید از هم اکنون در

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد بسیاری از مردم که احساس می کنید که وجود دارد هرگز یک دلیل برای استفاده از پودر سیر به جای سیر تازه, اما من یکی از این افراد است. البته من خرید سیر تازه برای موقعیت های که در آن پودر سیر نه تنها انجام خواهد داد (به عنوان مثال من تازه کشف شده ترشی زیتون عادت) اما من شرمنده به اعتراف است که من دوست دارم به راحتی سیر را به صورت پودر در.

همه که به من می گویند که خرید مقدار زیادی از پودر سیر, اما باور کنید یا نه من هنوز برای پیدا کردن من برو به نام تجاری آن است. من استفاده می شود به خرید فقط اول شیشه من در بر داشت و آن را به نام یک روز. اما با گذشت زمان بیشتری در دست من است از همیشه قبل از من تصمیم گرفتم که اگر من قصد دارم به صرف پول در چیزی است که من با استفاده نسبتا اغلب من باید سرمایه گذاری در بهترین من می توانید دریافت کنید. من هر شیشه در ارائه در فروشگاه مواد غذایی محلی و سپس برداشت یک شیشه در تریدر. و سپس من انجام تست طعم و مزه.

چگونه من تست سیر پودر

در حالی که من با استفاده از پودر سیر کمی به فصل سوپ های مختلف و چند عنصر, غذاهای, من فکر نمی کنم ساخت شش دسته های مختلف از یک دستور خاص را نشان داد که پودر سیر بهترین است. چون من معمولا لازم نیست فقط استفاده از پودر سیر خود را در آن زمانی که چاشنی سبزیجات (من می خواهم به ترکیب یک دسته کامل از چیزهای), من نمیفهمد ساخت شش سینی از کلم بروکسل نبود یا حق. و خوردن یک قاشق مربا خوری از هر بود و قطعا از این سوال. بنابراین برای پیدا کردن که پودر سیر حاکم بود عالی من تصمیم گرفتیم تا شش برش پایه نان تست سیر با استفاده از نان تست و کره و چند حرکت از پودر سیر.

بزرگترین غذای آماده از بسیار سیر بعد از ظهر ؟ بر خلاف با jarred سیر وجود ندارد که از یک تفاوت بین پودر های مختلف در بازار است. البته وجود دارد یک زن و شوهر از سیر پودر ایستاده است که در هر دو خوب و بد در راه است. یک تکه از نان تست به سختی طعم مانند سیر در تمامی; یک نام تجاری را تکان داد در توده بزرگ ساخته شده است که به صورت ناخوشایند نیش; و دیگری تا به حال یک کمی تلخ و طعم غذا در دهان. بقیه تمام شد رضایت بخش اما یکی وجود دارد که ایستاده بالاتر از بقیه است.

بهترین پودر سیر: معامله گر جو کالیفرنیا سیر پودر $1.99 برای 2.6 اونس

حتی اگر تمام سیر پودر من سعی شد نسبتا قابل مقایسه (یکی وجود ندارد که رفتن به می گویند کاملا ظروف سرباز یا مسافر تا سوپ شما) معامله گر جو کالیفرنیا پودر سیر لبه دیگر پنج. آن را به حال قویترین سیر عطر و طعم بدون البته ادویه یا نیش از سیر تازه. (اگر شما به دنبال برای ادویه یا نیش بهترین شرط بندی شما این است که استفاده از میخک تازه. یا این مکعب های یخ زده.) این گزینه نیز تا به حال فوق العاده صاف زمین ریز بافت و نمی چوب به دهان در همه, که من هم استقبال مینماید. به طور کلی شما نمی تواند کاملا اشتباه با هر یک از سیر و پودر در بازار اما من توان خرید معدن در TJ را از هم اکنون در.

توجه داشته باشید: اگر شما یک معامله گر جو در نزدیکی شما و شما می توانید آن را به صورت آنلاین (در حق بیمه) در خارج برای $7.99 و آمازون برای $12.25.

افکار خود را بر روی پودر سیر? آیا شما یک نام تجاری مورد علاقه?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>