ساخته شده در کوره ماهی تابه است که در نهایت در سهام — اما احتمالا نه برای مدت طولانی!

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.به یاد دا

توسط DASTESALAMATT در 7 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به یاد داشته باشید زمانی که در راه اندازی این نابغه کباب تابه بازگشت در اوایل ماه مه ؟ آن به عنوان جای شگفتی نیست به ما که ماهی تابه به فروش می رسد فقط در یک ماده از روز. (آره این که خوب!) اما در اینجا برخی از خبر خوب: کوره ماهی تابه را در سهام و در دسترس به کشتی از امروز شروع!

قیمت $75 زیبایی از این 11-inch تابه گریل نهفته در فاصله 62-از سوراخ است که اجازه می دهد گرما از کوره در فضای باز و یا باز کردن شعله (تا 1200 F!) به کاراکتر و سبزیجات و غذاهای دریایی و گوشت به کمال مطلق. تابه ساخته شده است با استفاده از فولاد کربن همان نمادین مواد پشت ساخته شده در محبوب آبی جراحی ماهی تابه که همیشه نگه می دارد فروش (مثل الان!). یک ترکیب بین چدن و غیر چوب, فولاد کربن, فولاد در پایان با آشنایی خود را به زیبایی به درجه حرارت بالا پخت و پز به علاوه هنگامی که شما در فصل تابه آن را توسعه نچسب خواص در طول زمان است که آن را آسان به طبخ و همچنین پاک کردن.

در حالی که پان مجهز به سنگین, هوای آزاد, آشپزی, وزن آن تنها کمی بیش از سه پوند, که بدان معنی است که آن را فوق العاده سبک و مناسب برای بسته بندی برای سفر کمپینگ. آن را نیز نصب شده با ساخته شده در امضا دسته منحنی است که باعث می شود آن را آسان به تلنگر و پرتاب مواد غذایی است. یکی دیگر از عمده نرم افزار ؟ پان به بالا سراشیب لبه به طوری که شما می توانید کوره یک مرغ کامل و یا حتی دلپذیری, سیب زمینی خوشمزه و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد از دست دادن مواد تشکیل دهنده در یک شعله باز و یا کسانی که مخوف شبکه کوره.

ما در حال حاضر می تواند فکر می کنم از یک تن از دستور العمل های خوشمزه به شلاق تا در ساخته شده در کوره ماهی تابه در تمام طول سال اما تابستان کباب مورد علاقه (هی کدو سبز!) در حال حاضر در بالای لیست علاقه مندی های ما. و صرف نظر از هر آنچه که هوای مورد علاقه های شما از کوره در جدید خود را ظرف این واقعا یک باید است که شما خواهید بود با بهره گیری از سال ها. تنها دردسر? اجازه دهید فقط امیدوارم که آن را به فروش نیست قبل از ما می توانید دست خود را در یکی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب