برنده عکس و تقدیر عکس های افتتاحیه جهانی چشم انداز عکاس رقابت اعلام شده است, نمایشگاه مناظر باور نکردنی دستگیر شده در سراسر جهان است.

جهان چشم انداز عکاس رقابت زاییده افکار از چشم انداز حرفه ای, عکاس, Nigel Danson. مصمم به کمک به کسانی که تحت تاثیر افراد مبتلا COVID-19 و با الهام از مرور از طریق خود عکس کاتالوگ Danson مفهوم رقابت و در نهایت آن را به زندگی است.

قضیه ساده بود — به اشتراک گذاری پنج تا از بهترین منظره عکس گرفته شده از قبل از تاریخ 1 مارس سال 2020 برای ورود هزینه فقط 10 پوند. ‘حداقل 90 درصد از هزینه های ورود را به یک COVID-19 خیریه با 10 درصد باقی مانده رفتن به سمت” CC هزینه ها و هزینه های مربوط به ارسال جوایز به برندگان.’ با توجه به Danson او ‘هرگز فکر نمی کردم بیش از 1000 نفر را وارد کنید اما مطمئن شوید که به اندازه کافی او و شش تن دیگر از قضات pored بیش از 4,838 تصاویر از بیش از 1000 کسانی به تراشیدن آن را به یک محل 1st برنده هفت جایزه برندگان و 50 تقدیر تصاویر.

محل 1 جایزه در مراسم تحلیف جهانی عکاسی چشم انداز رقابت رفت و برای نیل Burnell از انگلستان با ‘خیره کننده تصویر عرفانی از Wistman را چوب در دوون تحت عنوان عاقلانه.’ برای برنده شدن آرزو 1st place, prize, Burnell دریافت نیکون Z50 دوربین و دو لنز که اهدا شده توسط نیکون. موارد دیگر از Benro, Fotospeed, Kase و Tenba داده شد و به باقی مانده شش برندگان.

در مجموع بیش از £10K رفت و به یک یونیسف coronavirus درخواست تجدید نظر است که ‘جمع آوری پول برای کمک به کودکان مبتلا به شیوع بیماری به کار برای ارائه شستن دست ها در مبارزات و همچنین ارائه ضروری سلامت کارگر لوازم از قبیل فولاد, دستکش, صابون و آب تمیز امکانات.’

در این گالری ما در حال ارائه این محل 1st برنده و باقی مانده شش برنده جایزه عکس. شما می توانید تمام 50 از معارف تصاویر و کلمات از هر یک از قضات در جهان چشم انداز عکاس سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im