توقف! شما در حال انجماد خود را پای پر کردن همه اشتباه است.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آن را بی

توسط DASTESALAMATT در 12 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن را بی رحمانه و تاب از سرنوشت است که بازارهای در حال سرشار از میوه های تازه زمانی که ما کوره ها در وقفه در حالی که سقوط می آیند — پای شلوغ ترین فصل — کسانی که میوه ها گذشته اوج خود است. تا زمانی که شما متوجه است که این لحظه ای است برای آماده سازی تعطیلات خود را پای. وجود دارد هیچ کمبود مواد و روش ها برای ساخت کیک در پیش از نصب و راه اندازی و پخت یک به پایان رسید پای به آماده سازی هر عنصر به صورت جداگانه و همه چیز را در میان. حفظ شیرین تابستان پای میوه برای روشن دلتنگ روزهای زمستان توسط انجماد پر کردن میوه به شکل ظرف.

چگونه به یخ پر کردن پای در شکل پان

اگر شما خریداری یک پک از هلو یا دیدن گیلاس در فروش برای سکه بر روی دلار شما می توانید آنها را به خوبی مورد استفاده در پای. آماده پر کردن مورد علاقه خود را پای میوه اضافه کردن ادویه نشاسته و قند و شکر. اگر دستور غذا خواستار stovetop پخت اجازه دهید مخلوط سرد به طور کامل قبل از ادامه. خط یک فلز پای تابه با دو لایه سنگین آلومینیوم فویل و سپس اضافه کردن پر کردن. محل تابه بر روی یک ورق پخت به ایجاد ثبات در آن یخ تا پر جامد است. تنها پس از پر کردن است, منجمد, برابر فویل و بیش در اطراف آن و پاپ پر از تابه. اسلاید فویل پیچیده به پر کردن فریزر-امن کیسه برای محافظت در برابر فریزر سوزاند. فروشگاه منجمد برای پر کردن سه تا چهار ماه است که به راحتی همزمان با تعطیلات پخت شود.

برنامه ای برای مسدود کردن پر کردن در تابه شما می خواهید استفاده کنید برای پخت. یک فلز پای تابه بهترین است چرا که به سرعت انجام سرد (ایجاد کوچکتر از بلورهای یخ) و گرما بعد برای ترد يافته. محکم و سرامیک نیز می تواند رسیدگی به تبادل گرما از فریزر سرد و پر کردن و فر داغ دماهای اما اکثر شیشه ای پای صفحات را می خرد هنگامی که در معرض درجه حرارت بیش از تفاوت.

چگونه به پخت منجمد پای پر

منجمد پر کردن نیازی به ذوب قبل از پخت. خط همان تابه استفاده می شود برای انجماد پر کردن با یک خانه یا فروشگاه خرید پوسته, پس از آن, ریزش نم نم با چند قاشق چای خوری آرد یا آرد ذرت به ضخیم شدن بیش از حد آب که نتایج حاصل از انجماد پر کردن. جای میوه های یخ زده دیسک بدون نیاز به گرم شدن! — در بالای شیرینی و پخت. اضافه کردن 20 تا 45 دقیقه به دستور العمل زمان پخت بسته به اندازه و عمق پای, مطمئن شوید که پر کردن گرم به طور کامل و پرپشت کننده را فعال کنید.

آیا من می توانم یخ پای کدو تنبل?

پای میوه بهترین نامزد برای انجماد اما آنها تنها کسانی نیستند که که می تواند آماده در پیشبرد. کاستارد کیک مانند کدو تنبل و سیب زمینی شیرین نیز می تواند یخ زده. این کیک مستعد ابتلا به گریه و ترک خوردگی بنابراین بهترین کار این است که به جمع آوری و پخت این کیک از آغاز تا پایان. گرم شدن کیک در یخچال و فریزر در دمای اتاق — یک روز در پیشبرد برای حفظ یک پوسته ترد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net