این چشم ماساژور بسیار آرامش بخش من به خواب رفتن با آن در

Healthyish را دوست دارد آن است که ما ستون هفتگی که در آن ما به شما بگویم در مورد چیزهایی که ما نمی تواند بدون زندگی می کنند. دیدن گذشته ما توصیه در اینجا!

هر شب قبل از اینکه من به خواب رفتن من لغزش در این ماساژور چشم من در قوانین به من داد. این باعث می شود من شبیه Robocop و گاهی برگ علائم در اطراف چشمان من اما من اهمیتی نمی دهند. چون هنگامی که من با فشار دکمه کوچک در سمت به آن را روشن و چرخ دنده های داخل شروع به گرم کردن و من منتقل به دیگری blissed کردن ابعاد.

این شروع می شود با آنچه احساس می کند مانند بزرگ تیله نورد در سراسر چهره من مانند کسانی که Baoding توپ شما چرخش در کف دست خود را به استراحت. آنها به آرامی قرارداد و سفت استفاده کمی بیشتر از فشار و گرما با هر پالس آنها به عنوان حرکت به پایین من معابد نسبت به چشم من. حق در مورد زمانی که آن را احساس می کند مانند چشم ماساژور تبدیل شده به من در زندگی خود با برنامه های مخرب به فشار مغز من و تسخیر جهان را منتشر اخراج هوا مانند یک ریاضت نفس است. در نهایت من به آن استفاده می شود. در حال حاضر من در طلب آن است.

این ماساژور دارای پنج حالت هر برنامه شامل یک ترکیب مختلف از فشار هوا و ارتعاش و/یا داغ فشرده سازی. و وجود دارد هیچ واقعی تیله/Baoding توپ از آنچه من می توانم بگویم! من تصور آن را فشار و واقعی چرخ دنده های این ماساژور که ایجاد نورد احساس. چهار حالت با مبهم قرون وسطی-y موسیقی است که به یاد من بودن در برگزاری با شرکت بیمه, بنابراین من همیشه برای انتخاب کردن حالت خواب یک.k.یک. هیچ موسیقی. مشخصات فنی این حالت فقط فشار هوا, اما به نوعی من هنوز هم احساس می کنید که همان احساس گرم شدن استرس-تسکین زننده و سنگ مرمر-نورد-esque آرامش است.

به عنوان ماساژور kneads صورت من مانند آن را خمیر می توانم احساس من فک slacken و هر چه استرس من برگزاری بر روی محو شدن. زمان ماساژ, است, شوهر من است به حذف ماساژور پس از من در حال حاضر به چرخه REM. آن را دریافت نمی کند آرامش بخش تر از آن است.

همه محصولات برجسته در Healthyish به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>